Dzień Dobry TVN. (screen) dziendobry.tvn.plŹródło: (screen) dziendobry.tvn.pl
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 21 Stycznia 2021

Zaskakujące sceny w "Dzień dobry TVN". Zabawny żart czy przekroczenie granicy dobrego smaku?

Goście „Dzień Dobry TVN” podjęli temat morsowania. Przede wszystkim rozmawiali o tym, jak ów fenomen wkradł się do Polski i czemu stał się tak popularny właśnie teraz. Jeden z gości, youtuber Maciej Dąbrowski znany szerzej jako Człowiek Warga, postanowił w dość niecodzienny sposób zakpić przy okazji z posła Marka Suskiego z PiS.

Agnieszka Woźniak-Starak prowadząca tę rozmowę szybko zmieniła temat.

„Dzień Dobry TVN”: z rozmowy o morsowaniu do Marka Suskiego

Porannymi gośćmi w „Dzień Dobry TVN” byli psycholog,Igor Rotberg i youtuber Maciej Dąbrowski, znany szerzej jako Człowiek Warga. Tematem, który chciała omówić z nimi prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak było morsowanie, które ostatnio stało się hobby wielu Polaków. 

Odkrywanie w sobie dzikiego zwierza, jakim jest mors, wprawiło w osłupienie wielu fanów mediów społecznościowych - zewsząd, w środku zimy, popłynęły zdjęcia roznegliżowanych ciał i ludzi zanurzających się z własnej woli w lodowatej wodzie. Goście Woźniak-Starak postanowili wyjaśnić ten fenomen.

- Pandemia z całą pewnością się do tego przyczyniła. W telewizji czy reklamach ciągle słyszymy o wzmacnianiu odporności i hartowaniu naszego zdrowia, to morsowanie świetnie wpisało się w ten trend. Choć nie narodził się on teraz, tylko trwa od wielu lat - opowiadał Rotberg. 

Absurdalne, skrajnie szkodliwe treści u Rydzyka. Promują magiczne Absurdalne, skrajnie szkodliwe treści u Rydzyka. Promują magiczne "lekarstwo" Maryi w środku pandemiiCzytaj dalej

Dąbrowski stwierdził jednak, że dla wielu morsujących to nie zdrowie jest najważniejsze. 

- Jeśli ludzie zauważą, że ktoś z ich znajomych to robi - zrobią dokładnie to samo, aby tylko móc się czymś pochwalić i wrzucić zdjęcie na Instagram. Każdy trend, który się pojawia w Internecie, musi zostać przewałkowany do momentu, aż widz w końcu tym zwymiotuje - uznał. 

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła z ciekawości zapytać youtubera, czy ten morsuje. Odpowiedzi wolała chyba jednak nie słyszeć.

- Ja sromuje. Taka ciekawostka, mało kto wie, ale mors to od tyłu srom. Więc to bardziej moja opcja, choć ostatnio widzę, że polityce też to staje się trendem, patrząc na takiego Marka Suskiego - zakpił Dąbrowski. 

Afera z Markiem Suskim w roli głównej

Niedawno cała Polska mogła słyszeć o aferze związanej z kontem posła PiS, Marka Suskiego, na Twitterze. W paru jego postach pojawiły się linki do zdjęć i erotyczne zdjęcia radnej z Mogilna, Ewy Szarzyńskiej. Suski twierdził, że nigdy nie miał tych zdjęć i ktoś włamał się na jego konto, by go oczernić. 

Tymczasem najbardziej ucierpiała Szarzyńska, której ciało stało się workiem bokserskim w mediach społecznościowych, ale rozpętało też dużą dyskusję dot. wysyłania nagich i/lub erotycznych zdjęć do innych osób. 

źródło: [teleshow.wp.pl]

Artykuły polecane przez redakcję WTV: