Prowadząca "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Instagram.com/aga_wozniak_starak
Źródło: Instagram.com/aga_wozniak_starak
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 19 Listopada 2020

Poruszające wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o Piotrze. "Nadal wierzę"

Agnieszka Woźniak-Starak powróciła do pracy w śniadaniówce "Dzień Dobry TVN". Tematy poruszane w czasie programu są przeróżne, jednak ostatnie słowa dziennikarki na temat zjawisk paranormalnych mogły być zaskoczeniem. Przyznała, że żaden naukowy dowód nie przekona jej do zmiany swoich przekonań.

Walka między "Dzień Dobry TVN" a "Pytaniem na śniadanie" nieustannie trwa i każda ze śniadaniówek stara się zachęcić widzów do wybrania właśnie jej. Tematy poruszane przez te programy należą do wyjątkowo szerokich i trudno je jakkolwiek kategoryzować. W jednym z ostatnich spotkań z Agnieszką Woźniak-Starak oraz Ewą Drzyzgą w studio pojawili się eksperci i rozpoczęła się dyskusja na temat zjawisk paranormalnych.

Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećSławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećCzytaj dalej

Na kanapie na warszawskiej ulicy Hożej, gdzie mieści się studio "Dzień Dobry TVN" pojawił się fizyk medyczny Darek Aksamit oraz Bogumił Van Den Broeck. Jeszcze przed pojawieniem się wspomnianych gości prowadzące zdecydowały się wypowiedzieć kilka zdań na ten temat i już wtedy widać było, że Agnieszka Woźniak-Starak ma w tej kwestii jasne stanowisko.

Agnieszka Woźniak Starak zdecydowała się na osobiste wyznanie na antenie "Dzień Dobry TVN"

Kiedy ogłoszono, że Agnieszka Woźniak-Starak wraz z Ewą Drzyzgą będą prowadzić "Dzień Dobry TVN" fani nie kryli swojego zaskoczenia. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku po tragicznej śmierci męża całkowicie usunęła się z mediów i chociaż po pewnym czasie nieśmiało wracała do pracy zawodowej, to nikt nie spodziewał się, że od audycji w Newonce.radio tak szybko zdecyduje się na przeskok do jednego z najbardziej popularnych programów TVN.

Widzowie docenili jej swobodę przed kamerą i chociaż na początku zakładano, że to była prowadząca "Rozmów w toku" lepiej poradzi sobie w roli gospodyni "Dzień Dobry TVN" to fani śniadaniówki szybko zmienili zdanie i to właśnie Agnieszkę Woźniak-Starak wskazywano jako zdecydowanie bardziej lubianą i naturalną.

Uwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaUwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaCzytaj dalej

Jej ostatnie wyznanie sprawiło, że po raz kolejny zaskoczyła widzów "Dzień Dobry TVN". Uchodząca za profesjonalną i dość wycofaną Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na krótką wzmiankę o swoich przekonaniach na temat zjawisk paranormalnych. Na początku zapytała Ewę Drzyzgę czy wierzy w duchy, jednak ta nie zdecydowała się na jednoznaczną odpowiedź. Sama dziennikarka nie miała jednak skrupułów, żeby przyznać się do stanowiska w tej materii.

- Ja w nie wierzę i nie dam się przekonać, że jest inaczej - usłyszeli widzowie śniadaniówki TVN. W późniejszym toku rozmowy, Agnieszka Woźniak-Starak również zdecydowała się na osobistą wycieczkę w temacie zjawisk paranormalnych.

Słowa dziennikarki sprawiły, że wśród widzów pojawiło się wiele domysłów na temat znaczenia jej słów

Fakt, że Agnieszka Woźniak-Starak mocno przeżyła stratę ukochanego męża, nie powinien nikogo dziwić. Niespodziewana, a w dodatku tragiczna śmierć bliskiej osoby odciska ogromne piętno na psychice człowieka. W takich momentach bardzo ważne jest wsparcie otrzymywane od innych osób, a zgłoszenie się na terapie to jedna z lepszych decyzji, jakie można podjąć. Przeżywanie żałoby na oczach całej Polski oraz insynuacje ze strony tabloidów sprawiły, że Agnieszka Woźniak-Starak usunęła się z pierwszego rzędu gwiazd TVN.

To właśnie tragiczna przeszłość w życiu prowadzącej "Dzień Dobry TVN" sprawiła, że widzowie śniadaniówki słysząc jej wyznanie na temat wiary w zjawiska nadprzyrodzone, zaczęli zastanawiać się, czy dziennikarka nie ma czasem na myśli, iż osobiście doświadczyła takich zdarzeń. Szczególnie jedno zdanie zwróciło uwagę wszystkich.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

- Ja mam powody. Nauka ogranicza nas tylko do materialnych dowodów, zatrzymujemy się wyłącznie na tym co materialne, oddzielamy się tak naprawdę od naszej duchowości. [...] Ja mimo wszystko zostanę przy swoim, nadal wierzę - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak, zabierając jasne stanowisko w toczącej się dyskusji. W przeszłości prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się na kilka osobistych wyznań w związku ze śmiercią swojego męża.

Wszyscy mamy prawo do wiary we własne przekonania

Pamięć o mężu oraz wspomnienia wspólnych chwil to zapewne jedyne, na czym obecnie skupia się Agnieszka Woźniak-Starak. Oczywiście ból i pustka jest odczuwalna, lecz trudno polemizować z wyrokami fatum. Portal Party przypomina, iż prowadząca "Dzień Dobry TVN" wyznała kiedyś, że mąż "zostawił dużo siły i mało lęku".

W kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunkiW kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunkiCzytaj dalej

Kwestia wiary w coś w założeniu nie wymaga przedstawiania twardych i naukowych dowodów, gdyż wymyka się tym kategoriom. Warto jednak pamiętać, że o ile wszyscy mamy prawo wiary w swoje przekonania, to nic nie daje nam prawa do narzucania innym swoich racji, jako jedyne słuszne.

Zdjęcie wyróżniające to zdjęcie z publicznego profilu Agnieszki Woźniak-Starak w mediach społecznościowych. Kulisy powstawania programu "Dzień Dobry TVN" często pojawiają się na Instagramie prowadzącej. Resztę fotografii znaleźć można pod adresem Instagram.com/aga_wozniak_starak

Źródło: Plotek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odważne słowa Ministra Zdrowia. Nie wszyscy specjaliści się z nimi zgadzają
  2. Nie mieści się w głowie co woda ogórkowa robi z organizmem. Pijesz ją?
  3. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  4. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  5. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  6. Nie żyje Andrzej Wawrzyniak. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, odeszła legenda, tysiące Polaków słyszało o jego podróżach
  7. Lego Masters okazało się wielkim sukcesem TVN. Odcinek zgromadził mnóstwo widzów, program uczy i bawi