Dzień dobry TVN. Dzień Dobry TVN/Player.pl/17.09.20/Screen
Źródło: Dzień Dobry TVN/Player.pl/17.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Września 2020

Kolejna wpadka na wizji w "Dzień dobry TVN", widzowie nie pozostawili suchej nitki. Prowadząca będzie miała kłopoty?

"Dzień dobry TVN" z kolejną wpadką podczas emisji programu. Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała coś, co zaskoczyło nawet Ewę Drzyzgę. Skomentowała prywatną sytuację swojego przełożonego. Czy Edward Miszczak wyciągnie konsekwencje?

Programy transmitowane na żywo stawiają prowadzących w niezwykle trudnej sytuacji. Produ

12-letni chłopiec z autyzmem zbudował Titanica z klocków Lego. Jak oceniacie jego pracę?12-letni chłopiec z autyzmem zbudował Titanica z klocków Lego. Jak oceniacie jego pracę?Czytaj dalej

cenci i realizatorzy nie mogą wyciąć lub powtórzyć scen, które nie poszły najlepiej. Podobne sytuacje wielokrotnie doprowadzały do najróżniejszych wpadek. Zarówno w "Pytaniu na śniadanie", jak i w "Dzień dobry TVN" dochodziło do krępujących lub bulwersujących zdarzeń. Agnieszka Woźniak-Starak ponownie popisała się przed widzami TVN-u. Ewa Drzyzga zaniemówiła, gdy jej partnerka odniosła się do prywatnej sytuacji przełożonego.

"Dzień dobry TVN" z wpadką na wizji. Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała sytuację Edwarda Miszczaka

Dyrektor programowy telewizji TVN doskonale zdaje sobie sprawę, że to właśnie silne osobowości tworzą wizerunek medium. Komercyjna stacja do programów politycznych oraz śniadaniowych angażuje jedne z najbardziej profesjonalnych dziennikarek. Dorota Wellman, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych twarzy TVN-u. Niegdyś nie lada odwagą i otwartością wykazywałą się Kinga Rusin i Magda Mołek. Inna sytuacja ma miejsce w "Pytaniu na śniadanie", gdzie postawiono na nowe twarze. Niestety, dla TVP skończyło się to kolejną aferą wizerunkową.

Pacjent czekający kilka godzin w szpitalnej poczekalni zmarł. Zaniedbanie i bagatelizowanie człowieka potrzebującegoPacjent czekający kilka godzin w szpitalnej poczekalni zmarł. Zaniedbanie i bagatelizowanie człowieka potrzebującegoCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak wspólnie z Ewą Drzyzgą prowadziły poranny przegląd prasy. Rozmowa między prezenterkami "Dzień dobry TVN" przeszła na wydarzenia, jakie mają miejsce w wielkim świecie show-biznesu. Dziennikarka popełniła wpadkę. Odniosła się do spekulacji w sprawie zaręczyn Edwarda Miszczaka, który jest jej przełożonym. - Myślałam, że chcesz opowiedzieć o zaręczynach szefa TVN - zażartowała Woźniak-Starak. Niewinna sytuacja skrępowała Drzyzgę, która przez kilka sekund nie wiedziała, co powiedzieć.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
2. NFZ przeprowadza masowe kontrole. Dzwonią i udają, a potem nakładają kary
3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

"Dzień dobry TVN" odnotowało kolejną wpadkę. Warto jednak podkreślić, że Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga wciąż cieszą się pozytywnym odbiorem ze strony widzów. Niewykluczone jednak, że prezenterka będzie musiałą zmierzyć się z krytyką ze strony Edwarda Miszczaka. Niezręczna sytuacja nie powinna mieć wpływu na przyszłość dziennikarki TVN-u.

Co dalej z Co dalej z "Milionerami"? Teleturniej jest w ciężkiej sytuacji, ujawniono zatrważające daneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szpital wrzucił do sieci porażające nagranie. Jak wygląda pandemiczna rzeczywistość?
  2. Zdrowa i obłędnie pyszna. Kiszona czerwona cebula wygra z każdą przekąską
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. Pan Marcin wszedł na Giewont. To, co zobaczył na krzyżu wprawiło go w oburzenie. Wszystko przez turystów
  6. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli

Źródło: [PAP]