Dzień dobry TVN. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Września 2020

Dyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowa

"Dzień dobry TVN" musiał pożegnać się z Magdą Mołek i Kingą Rusin. Dyrektor programowy komercyjnego medium, Edward Miszczak stanowczo odniósł się do działalności prowadzonych przez szanowane prezenterki. Z czego wynika uszczypliwość przedstawiciela TVN-u?

Programy śniadaniowe wciąż nie shodzą z medialnego świecznika. Jesienna ramówka telewizji TVN zawsze wiązała się z ważnymi zmianami. Chwilę przed rozpoczęciem nowego sezonu "Dzień dobry TVN" doszło do wielu zmian. Z komercyjnym medium pożegnał się Piotr Kraśko oraz Kinga Rusin. Pracę straciła też Maga Mołek, która poinformowała, że o swoim odejściu dowiedziała się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dostali zadziwiającą wiadomość od TVP, nie czekali ani chwili. Odpowiedź mówi wszystkoDostali zadziwiającą wiadomość od TVP, nie czekali ani chwili. Odpowiedź mówi wszystkoCzytaj dalej

"Dzień dobry TVN" musiał pożegnać się z Magdą Mołek i Kingą Rusin

Nowi prowadzący programu śniadaniowego budzili wiele emocji. Tak zwana kolorowa prasa spekulowała na temat nazwisk, które miał rozważać Edward Miszczak. Ostatecznie na planie "Dzień dobry TVN" zawitała Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga. Zaskakujące połączenie wzbudziło sympatię widzów komercyjnej stacji. Kinga Rusin, jak sama wskazuje, jest w pełni niezależna finansowo od swojego byłego już pracodawcy. Wszystko za sprawą własnej działalności gospodarczej.

Radio Maryja nie odpuszcza, nie chcą dać za wygraną. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły na portalu rozgłośniRadio Maryja nie odpuszcza, nie chcą dać za wygraną. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły na portalu rozgłośniCzytaj dalej

Magda Mołek prowadzi własny kanał na platformie YouTube. Zaprasza do niego przedstawicieli świata show-biznesu. Rozmowy prowadzone są w podobnej konwencji, jak w dawnym programie TVN-u. Edward Miszczak wielokrotnie deklarował, że rozstał się z prezenterkami w zgodzie i wzajemnym szacunku. Jego ostatnia wypowiedź wskazuje jednak, że dyrektor programowy TVN-u pożałował straty jednych z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niestety, mamy fatalne wiadomości. Dziś ostatni dzień, pojawiły się niepokojące ostrzeżenia

"Dzień dobry TVN" bez Kingi Rusi i Magdy Mołek nie będą tym samym programem śniadaniowym. Przekonał się o tym Edward Miszczak, który w rozmowie z "Newsweekiem" uszczypliwie odniósł się do poczynań Mołek. - Nie jesteśmy niewolniczą firmą, jeśli ktoś chce działać na innym polu, nie możemy go zatrzymać. Magda wybrała drogę bardzo trudną. Różnica pomiędzy youtuberem a gwiazdą telewizji jest ogromna. Nie da się w necie robić telewizji. Bardzo często gwiazdy telewizji nie wiedzą, na co się piszą. Wydaje się im, że będą miały więcej swobody, że wszystko będzie zależało od nich - komentował. Wiele jednak wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości Mołek nie zamierza zrezygnować z własnego kanału na platformie YouTube.

Milionerzy. Wykorzystała koło ratunkowe już na początku programu, później było tylko gorzejMilionerzy. Wykorzystała koło ratunkowe już na początku programu, później było tylko gorzejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podwyższenie emerytury nie tylko dla emerytów z 1953 r.? Zyskać mogłaby jeszcze większa grupa seniorów
  2. Porażające odkrycie na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza. Nie żyje 35-letni kapłan
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku