"Dzień dobry TVN". Kadr z "Dzień dobry TVN" 14.09Źródło: Kadr z "Dzień dobry TVN" 14.09
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 15 Września 2020

"Dzień dobry TVN" i kolejna wpadka na antenie. Upomnienie na żywo, nikt się nie spodziewał

"Dzień dobry TVN" od wczoraj wychodzi w nowym formacie. Od poniedziałku śniadaniówkę prowadzą Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Jest emocjonujący moment dla wielu widzów, zwłaszcza, że prezenterki nie do końca jeszcze się dotarły.

Na ekranie niestety wszystko widać, jak przez mikroskop. Nie ma czasu ani możliwości, aby jakiekolwiek niedociągnięcia zostały przeoczone. Spięć i gorącej atmosfery dopatrzyli się internauci zaraz po emisji drugiego odcinka "Dzień dobry TVN".

Myśleli, że uratowali życie szczeniakom labradora. Gdy usłyszeli od weterynarza czym są, zabrakło im słów i nie mogli wyjść ze zdumieniaMyśleli, że uratowali życie szczeniakom labradora. Gdy usłyszeli od weterynarza czym są, zabrakło im słów i nie mogli wyjść ze zdumieniaCzytaj dalej

"Dzień dobry TVN": Kolejne spięcie na antenie?

Mimo starań i prób wprowadzenia dobrej atmosfery na planie, nie da się w tak krótkim czasie poznać i zaznajomić wzajemnie ze swoim charakterem czy stylem pracy. Jest to niestety widoczne, choć nie razi w oczy. W sieci krąży sporo opinii, że wybór nowych prowadzących programu "Dzień dobry TVN" jest wyjątkowo trafny. Zastąpieni zostali Kinga Rusin i Piotr Kraśko. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Bez pieczenia, cudowny smak dzieciństwa. Galaretkowiec przeżywa drugą młodość, kultowe ciasto PRL
 

Lach dodał, iż podczas rozmowy usłyszał, że konieczne są oszczędności, a wszystko przez wielki deficyt budżetowy.

Czy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłymCzy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłymCzytaj dalej

Wtorkowe wydanie "Dzień dobry TVN" rozpoczęło się od talerza zupy pomidorowej i rozprawianiem nad jedzeniem jej z ryżem czy z makaronem. Ewa Drzyzga namawiała widzów do głosowania za pośrednictwem SMS-ów. Z niewiadomych przyczyn dziennikarka pochyliła się nad daniem i bez żadnego zażenowania włożyła do niego palec. Agnieszka Woźniak-Starak wydawała się być zaskoczona i postanowiła upomnieć koleżankę słowami: "czy musiałaś wkładać ten palec tutaj?" - śmiejąc się przy tym. Według "Wirtualnej Polski", była prowadząca "Rozmowy w toku" zwyczajnie z samego rana była głodna i zgłodniała na widok pachnącego i świeżego jedzenia.

Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła przez jakiś czas "Dzień dobry TVN" w wakacje 2013 i 2014, dlatego jej nową posadę nie do końca można nazwać debiutem, w przeciwieństwie do Ewy Drzyzgi, która doświadczenie miała głównie w talk-show "Rozmowy w toku", "36,6°C" i jakiś czas "Studio Złote Tarasy". Wszyscy mieli nadzieję, że duet będzie wyjątkowo zgrany, ale należy pamiętać, że ciężko o to od razu. Nowe prezenterki z pewnością będą starały się jeszcze mocniej, bo bez wątpienia krytyka internautów do nich dociera. Ważne jednak, aby była konstruktywna, a nie obraźliwa.

Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomocNieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomocCzytaj dalej

Źródło: [Wirtualna Polska]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Abonament RTV w górę, kary również. Ale nie wszyscy muszą płacić
  2. Autobus spadł z wiaduktu, kierowca właśnie wychodzi z aresztu. Jest decyzja sądu w sprawie Tomasza U.
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku