"Dzień dobry TVN". Popularna para dziennikarzy przed laty prowadziła śniadaniówkę konkurencyjnej stacji.. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 15 Września 2020

Prawie nikt nie pamięta, co robili w przeszłości ulubieńcy z Dzień Dobry TVN. Tego się nie spodziewacie

"Dzień dobry TVN" przechodzi ostatnie przez silne zawirowania. W redakcji nadal pozostała jednak być może najbardziej lubiana przez telewidzów para dziennikarzy. Niewielu pamięta, że Marcin Prokop i Dorota Wellman przed laty prowadzili śniadaniówkę konkurencyjnej stacji.

"Dzień dobry TVN" musiało zmierzyć się z falą rezygnacji dziennikarzy. Przypomnijmy, że z pracy w śniadaniówce odeszli m.in. Kinga Rusin, Magdalena Mołek, Marcin Meller czy Piotr Kraśko. Z zamieszania prywatny nadawca, jak się zdaje, wyszedł jednak suchą stopą. W zastępstwie pary Rusin – Kraśko TVN postanowił na damski duet, który tworzą Agnieszka Woźniak-Starak oraz znana z "Rozmów w toku" Ewa Drzyzga. W redakcji pozostali ponadto najbardziej cenieni przez widzów prowadzący, a zatem Marcin Prokop i Dorota Wellman.

RMF FM: Nagły, niebezpieczny wypadek. Pod ziemią byli ludzie, na miejsce ruszył śmigłowiecRMF FM: Nagły, niebezpieczny wypadek. Pod ziemią byli ludzie, na miejsce ruszył śmigłowiecCzytaj dalej

Gwiazdy "Dzień dobry TVN" w "Pytaniu na śniadanie"

Niewielu pamięta jednak, że przed kilkunastu laty prezenterzy prowadzili śniadaniowy program konkurencyjnego nadawcy. Jeszcze w 2007 roku Prokop i Wellman byli twarzami "Pytania na śniadanie" TVP. Do odejścia dziennikarzy z Telewizji Polskiej przed laty nawiązała szefowa programu Alicja Resich-Modlińska, której wypowiedź przytaczał plotkarski portal Pudelek.pl.

Tadeusz Rydzyk nie mógł się spodziewać podobnego ciosu. Nadchodzi wielki konfliktTadeusz Rydzyk nie mógł się spodziewać podobnego ciosu. Nadchodzi wielki konfliktCzytaj dalej

– Poinformowano mnie, że para, pod którą ustawialiśmy grafik, zrezygnowała z pracy w "Pytaniu na śniadanie". Przyjęłam tę wiadomość ze smutkiem, nie tylko z powodu trudności organizacyjnych, ale też ze względu na naszą wieloletnią przyjaźń – wskazywała wówczas Resich-Modlińska.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. W kuchni masz przyprawę, którą medycyna ludowa wykorzystywała od wieków. Szczególnie teraz trzeba mieć ją pod ręką

"Dorota i Marcin to nie pierwsze gwiazdy, które odchodzą z TVP do TVN. Przed nimi umowę ze stacją Waltera podpisali: Monika Olejnik, Kamil Durczok czy Tomasz Lis. Czemu tyle osób przechodzi do TVN-u, który ma mniejszą oglądalność niż TVP? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to zapewne chodzi o pieniądze. TVN jest stacją prywatną i płaci lepiej niż Telewizja Publiczna", zaznaczał trzynaście lat temu Pudelek.

Przed kilkoma dniami serwis internetowy popularnej śniadaniówki chwalił się popularnością pary, wskazując, że jest to "duet idealny". – My niczego nie udajemy. Nam się trudno rozstać po programie, mam tysiąc wspólnych tematów, wspieramy się, przyjaźnimy poza programem – mówiła Dorota Wellman. – Tu nie ma żadnego czary mary. Po prostu prawdziwa relacja między dwojgiem ludzi to podstawa. Jeśli zbudujesz parę na zasadzie sztucznych relacji, bo ktoś wymyślił, że ten z tym będzie dobrze pasował, to nie zawsze to, co sprawdza się w założeniach, gra w rzeczywistości.

Rząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunekRząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunekCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. I wszystko jasne. Wiceminister już potwierdził, wiemy ile będzie wynosić czternasta emerytura
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źrodło: Pudelek / dziendobry.tvn.pl