Dzień Dobry TVN. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 15 Lipca 2020

Kinga Rusin żegna kolegę z DDTVN. "Takich zdjęć już nie będzie"

Kinga Rusin po czterech latach współpracy żegna swoje partnera z „Dzień Dobry TVN!”. Opublikowała poruszające zdjęcie i nazwała go bratem.

Piotr Kraśko i Kinga Rusin od blisko czterech lat tworzyli duet w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN!”. Doświadczony dziennikarz zmienia jednak miejsce pracy. Zastąpi Justynę Pochanke i dołączy do zespołu „Faktów”.

Szczere do bólu wyznanie pacjentki o szpitalnym jedzeniu: gdyby nie maż, głodowałabymSzczere do bólu wyznanie pacjentki o szpitalnym jedzeniu: gdyby nie maż, głodowałabymCzytaj dalej


Koniec jednego z duetów „Dzień Dobry TVN!”

O pożegnaniu swojego kolegi z pracy nie zapomniała Kinga Rusin. Dziennikarka opublikowała wpis na Instagramie, w którym nazwała Piotra Kraśko „bratem”. Rusin zażyczyła swojemu koledze powodzenia w dalszej zawodowej karierze i nie kryła smutku z powodu rozłąki. „Teraz już mogę publicznie powiedzieć: Gratulacje i powodzenia w „Faktach TVN”! To były wspaniałe wspólne cztery lata w "Dzień Dobry TVN!" A takich zdjęć już więcej nie będzie… Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!” – napisała Kinga Rusin.

Kinga Rusin żegna Piotra Kraśko

Żartownisie zadzwonili do Andrzeja Dudy. Prezydent nic nie podejrzewał, po prostu odebrał telefonŻartownisie zadzwonili do Andrzeja Dudy. Prezydent nic nie podejrzewał, po prostu odebrał telefonCzytaj dalej

Z „Dzień Dobry TVN” do „Faktów”

We wtorek 14 lipca stacja TVN ogłosiła, że Piotr Kraśko dołączy do zespołu „Faktów” zastępując Justynę Pochanke. Jeszcze w lipcu doświadczony dziennikarz poprowadzi główne wydanie „Faktów” oraz „Faktów po Faktach” w TVN24. Tym samym Piotra Kraśki nie zobaczymy już w "Dzień Dobry TVN!"

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szczere do bólu wyznanie pacjentki o szpitalnym jedzeniu: gdyby nie maż, głodowałabym 2. Żartownisie zadzwonili do Andrzeja Dudy. Prezydent nic nie podejrzewał, po prostu odebrał telefon

„To wielki zaszczy dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania” – powiedział Piotr Kraśko. To nie pierwszy raz, gdy dziennikarz będzie współtworzył wieczorny program informacyjny. Od 2008 roku prowadził on „Wiadomości” TVP, a w latach 2012-2016 był ich redaktorem naczelnym.

Źródło: [Instagram, wprost.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczere do bólu wyznanie pacjentki o szpitalnym jedzeniu: gdyby nie maż, głodowałabym
  2. Żartownisie zadzwonili do Andrzeja Dudy. Prezydent nic nie podejrzewał, po prostu odebrał telefon
  3. Wyciekło stare nagranie Danuty Holeckiej, nigdy nie publikowane w sieci. Pamiętacie ją taką?
  4. Nieoficjalnie: Będzie rekonstrukcja rządu? Podano kto ma odejść

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News