Dzień Dobry TVN. Screen z programu
Źródło: Screen z programu
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Lutego 2020

Dzień dobry TVN zaliczyło kolejny szczyt żenady? Dowody na ustawkę

Dzień Dobry TVN nie ma najlepszej passy wizerunkowej. Po udawanym ataku paniki Filipa Chajzera i seksistowskim popisie w materiale o najpiękniejszym mężczyźnie świata, widzowie coraz rzadziej przymykają oko na wpadki prowadzących. Po dzisiejszym odcinku śniadaniówki, program zalała fala krytyki.

Z okazji walentynek produkcja DDTVN postawiła na tematy związane ze świętem zakochanych. W programie gościli m.in. Ola i Karol, którzy poznali się pięć lat temu na obozie harcerskim. Podczas emisji chłopak sprawiał wrażenie zaniepokojonego. Jak się okazało źródłem stresu nie były dla niego kamery a planowane oświadczyny. W pewnym momencie klęknął i zapytał swoją ukochaną, czy zostanie jego żoną. Dziewczyna zgodziła się.

Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu? Dowiadujemy się z filmu o nimSyn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu? Dowiadujemy się z filmu o nimCzytaj dalej

Sytuacja sprawiała wrażenie słabo wyreżyserowanej. Na fakt że o planowanych zaręczynach wiedziała wcześniej produkcja i prowadzący, wskazują screeny z jednej z grup na facebooku.

Dzień Dobry TVN oskarżone o ustawkę

- To jest ten Pan z castingu na jednej z grup na Facebooku? Myślałam, że zrezygnowaliście z tego pomysłu i całej szopki - pytają internauci pod postem, w którym DDTVN pochwaliło się oświadczynami.

Rzeczywiście, jakiś czas temu w sieci zamieszczono ogłoszenie, którego autorka poszukiwała pary gotowej oświadczyć się na antenie TVN.

Dzień Dobry TVN dokonało ustawki?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną