Dzień dobry TVN. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Października 2020

Co się dzieje? Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN" odchodzi ze stacji

Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN" po 16 latach pozostawił pracę w komercyjnym medium. To właśnie w stacji telewizyjnej poznał swoją żonę. "To kawał życia. Podsumowanie zostawiam Tobie, kochany mężu" - skomentowała prezenterka za pośrednictwem Instagrama.

Z samego rana do pracowników stacji miał przyjść wyjątkowo przykry komunikat. Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN", Maciej Maciejowski poinformował o swoim odejściu. Anonimowy rozmówca portalu "Pudelek" przedstawił redaktorom fragment wiadomości. "Zmiany są częścią naszego życia, co wszyscy szczególnie mocno odczuliśmy w ostatnich miesiącach. Wpisane są też w naturę mediów [...]. Dlatego cały czas musimy upraszczać nasze struktury, aby być bardziej elastycznym, błyskawicznie reagować na potrzeby widzów oraz szybko dopasowywać się do wymogów rynku. Ale decyzje o zmianach, choć są konieczne, czasem podejmuje się z ciężkim sercem" - czytamy informacje podaną przez "Pudelka".

Wielka wpadka w Wielka wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Nikt się nie spodziewał, chodzi o nową prowadzącąCzytaj dalej

Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN" po 16 latach odchodzi z pracy. Dlaczego tak się stało?

Doniesienia o zwolnieniu skomentowała prezenterka "Dzień dobry TVN" Anna Kalczyńska. "16 lat to kawał życia. Podsumowania zostawiam Tobie, kochany Mężu. Jestem z Ciebie dumna. Najlepiej wiem, ile serca zostawiłeś w tym miejscu. A teraz: Hajda!!! Do przodu!!" - komentowała w jednym z wpisów, który został umieszczony na platformie Instagram. Dziennikarka "Dzień dobry TVN" dołączyła również fotografię swojego męża. "Pudelek" zaznacza, że Maciejowski był również członkiem zarządu komercyjnego medium. Wspólnie ze swoją żoną nie opowiadali o kulisach życia prywatnego. Nie uczęszczali też na tak zwane ścianki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jak zareaguje Kurski? "Obrzydliwi ludzie, którzy krzywdzą dzieci", gwiazda "Pytania na śniadanie" zaczęła mówić o pedofilii w kościele
2. Najprostszy, wyśmienity przepis na surówkę z ogórków kiszonych. 1 błąd i będzie do niczego
3. Uwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informuje

Trudno zrozumieć, co stoi za tajemniczym odejściem męża prezenterki "Dzień dobry TVN". Doniesienia o sytuacji w komercyjnym medium nieustannie okrążają sieć. Przypomnijmy, że podczas wakacji doszło do poważnych przetasowań. Zmiany dotknęły głównie obsadę "Dzień dobry TVN". Z medium pożegnali się Piotr Kraśko oraz Kinga Rusin. Magda Mołek zaś o zwolnieniu dowiedziała się za pośrednictwem mediów. Maciej Maciejowski nie podał oficjalnych powodów, dla których opuścił stację. Niewykluczone, że po 16 latach szukał kolejnych dróg rozwoju.

Hanna Lis w końcu zaczęła mówić. Ujawniła nieznane dotąd fakty, wielu się nie spodziewałoHanna Lis w końcu zaczęła mówić. Ujawniła nieznane dotąd fakty, wielu się nie spodziewałoCzytaj dalej

Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN" poznał swoją miłość właśnie w pracy. Maciejowski nie pracował jednak przed kamerą. Odpowiadał za marketing TVN24, TVN Style, TVN Turbo oraz TVN Meteo. Co więcej, w 2006 roku uzyskał funkcję dyrektora TVN Turbo. "Pudelek" wskazuje, że w 2007 roku wziął ślub z gwiazdą "Dzień dobry TVN", która wówczas prowadziła najpopularniejsze serwisy informacyjne. Do samego końca Maciejowski pracował na stanowisku zastępcy Dyrektora Programowego do spraw Kanałów Tematycznych, do których zaliczały się TVN 7, TVN Style oraz iTVN.

Dzień Dobry TVN

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News