Dzień dobry TVN Tomasz Komenda. (zdj. Il. ) ; MARCIN SMULCZYNSKI/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN SMULCZYNSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

"Chciałbym się zwrócić na żywo po raz ostatni". Tomasz Komenda grozi sądem w Dzień dobry TVN, ma dość

"Dzień dobry TVN" ugościł Tomasza Komendę. Mężczyzna odpowiadał na pytania Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme. W pewnym momencie rozmówca prezenterów zwrócił się bezpośrednio do ojca dziewczyny, która została brutalnie wykorzystana w Miłoszycach. Przekazał mu swoje ostrzeżenie.

Sprawa "zbrodni miłoszyckiej" ciągnie się od 1996 roku. To właśnie wtedy, podczas zabawy sylwestrowej pobito, zgwałcono, a następnie pozostawiono na pewną śmierć bezbronną nastolatkę. Pierwszym skazanym w sprawie był Tomasz Komenda. Po 18 latach pobytu w więzieniu jego sprawę rozpatrzył Sąd Najwyższy. Wymiar sprawiedliwości wykazał, że Komenda został niesłuszne skazany. Mężczyzna wspólnie ze swoją narzeczoną wystąpili na kanapie "Dzień dobry TVN".

Skandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułówSkandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

"Dzień dobry TVN". Tomasz Komenda ostrzegł ojca zmarłej nastolatki

Ojciec wykorzystanej dziewczyny wciąż nie wierzy w niewinność Tomasza Komendy. Od 2001 roku podtrzymuje swoje stanowisko w sprawie gościa "Dzień dobry TVN". Jego zdaniem decyzja Sądu Najwyższego o uniewinnieniu mężczyzny była niesprawiedliwa. Przypomnijmy, że obecnie w sprawie miłoszyckiej zbrodni sądzi się Ireneusza M. i Norberta B. W wyniku dochodzenia wykazano, że ich DNA znajdowało się na ciele zmarłej.

Maryla Rodowicz mocno zasmucona: Maryla Rodowicz mocno zasmucona: "Mam niską emeryturę". Co mają powiedzieć Polki i Polacy?Czytaj dalej

Niesłusznie skazany wykorzystał obecność na planie "Dzień dobry TVN", by zaapelować do ojca zmarłej nastolatki.  - Chciałbym się zwrócić tutaj i podczas programu na żywo, z czego zdaję sobie sprawę, chciałbym się zwrócić do ojca ofiary, że jeszcze raz będzie mnie oczerniał i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to spotkamy się na drodze sądowej - ostrzegał mężczyzna. Wspólnie z Anną Walter nie mogą znieść bezpodstawnych oskarżeń. - Ostrzegam po raz ostatni, że jeszcze raz zobaczę jakieś wpisy. Bardzo panu współczuję, ale to nie ja skrzywdziłem pana córkę - dodał.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Cudowny przepis na rozpływające się w ustach kanie w majonezowej panierce. Nawet schabowe nie mają z nimi szans
 

"Dzień dobry TVN" zaprosił Tomasza Komendę chwilę po premierze filmu o tytule "25 lat niewinności". Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zapytali swojego rozmówcę o jego potrzeby. Gość wyjaśnił, że ma już dość ciągłego hejtu i podważania decyzji Sądu Najwyższego. - Spokoju, żeby więcej nie było takich hejtów, jakie są. Bo to naprawdę zabija i nie pozwala normalnie funkcjonować - deklarował na kanapie komercyjnego medium.

Agnieszka Woźniak-Starak nie sprostała zadaniu? Bezlitosne komentarze, nie pozostawili suchej nitkiAgnieszka Woźniak-Starak nie sprostała zadaniu? Bezlitosne komentarze, nie pozostawili suchej nitkiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak wygrał blisko 97 mln zł w Eurojackpot. Niemal 10 mln zabierze państwo
  2. Nastolatki brutalnie pobiły się na szkolnym korytarzu. Porażający film właśnie trafił do sieci
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [Dzień dobry TVN]