"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska wypowiedziała się na temat nowych prowadzących.. YouTube/tvnpl
Źródło: YouTube/tvnpl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 7 Września 2020

"Dzień dobry TVN" nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami

"Dzień dobry TVN" przechodzi ostatnio dość mocne zawirowania. Po odejściu z redakcji śniadaniówki Piotra Kraśko i Kingi Rusin konieczne okazało się znalezienie nowej dwójki prowadzących. Wybór padł na Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę. Kilka słów o nowych prowadzących "DDTVN" oraz kulisach ich zatrudnienia powiedziała ich redakcyjna koleżanka Paulina Krupińska.

"Dzień dobry TVN" ma za sobą dość intensywny czas. Rozpoczynająca się jesień zaowocowała licznymi zmianami w popularnej śniadaniówce, w tym także w składzie prowadzących program dziennikarzy. Zmiany w TVN należałoby uznać za swoisty efekt śnieżnej kuli. Jako pierwsza z pracy w stacji zrezygnowała bowiem Justyna Pochanke, wobec czego nowym prowadzącym "Faktów" wybrano Piotra Kraśko.

Niespodziewane, nagle do studia Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?Czytaj dalej

W efekcie konieczne okazało się znalezienie nowego partnera dla Kingi Rusin. Ta ostatecznie poszła jednak w ślady Magdy Mołek i postanowiła kontynuować karierę w innym miejscu. Postawiono zatem na kobiecy duet. Decyzją zarządu telewizji nowymi prowadzącymi śniadaniówkę zostały Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

"Dzień dobry TVN". "Dziewczyny, poprzeczka jest na dwa sezony"

Kilka słów pod adresem nowych koleżanek z pracy wypowiedziała w rozmowie z dziennikarzem plotkarskiego portalu Pudelek.pl Paulina Krupińska. W jej opinii nowe prowadzące doskonale odnajdą się w nowej roli. – Jestem o nie spokojna. Tutaj też mówimy o ikonach dziennikarstwa. Agnieszka i Ewa mają ogromne doświadczenie – zaznaczyła Miss Polonia z roku 2012.

Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowiaCzytaj dalej

– Jestem też absolutnie spokojna o widzów, bo wydaje mi się, że widzowie będą podchodzić do tego duetu dwutorowo. Część będzie patrzyła, jak sprawdza się duet kobiecy. Będzie zaciekawiona tym, jak kobiety się wspierają. A druga część będzie chciała doszukać się różnych smaczków – takich, które działy się na przykład w serialu "Morning show" – dodała jedna z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

DZISIAJ GRZEJE:
1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Kelner wprawił Rodowicz w osłupienie. Od razu chwyciła za aparat

Paulina Krupińska odniosła się ponadto do momentu, gdy decyzję dotyczącą obsadzenia nowej pary prowadzących przekazał dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. – Pamiętam, że kiedy dziewczyny przyszły do nas do studia i na naszym dyżurze zostały ogłoszone, Edward Miszczak powiedział: "Dziewczyny, poprzeczka jest na dwa sezony. Był już taki duet – Mołek i Pieńkowska. I ten duet wytrzymał dwa sezony, wy musicie je pokonać". Ale ja jestem o nie spokojna – zaznacza prezenterka "Dzień Dobry TVN".

Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziałaPrzez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziałaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czternasta emerytura z dokładną kwotą. Nie każdy dostanie całość, jest limit
  2. Z ostatniej chwili: porażający wypadek na torach. 17-latek wjechał w bok rozpędzonego pociągu
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Źródło: Pudelek.pl