Dzień dobry TVN Kinga Rusin. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Sierpnia 2020

Wiemy, kto może zastąpić Kingę Rusin w Dzień dobry TVN. Jedno z największych nazwisk

"Dzień dobry TVN" w ostatnim czasie miało pożegnać się ze swoją dawną prowadzącą, Kingą Rusin. Wiemy już, że w programie nie wystąpi też Piotr Kraśko. Znani dziennikarze mogą zostać zastąpieni między innymi przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Medialne doniesienia dotarły do widzów.

Śniadaniowe produkcje od lat cieszą się sympatią Polaków. Ci, którzy wcześnie zaczynają dzień, coraz chętniej spędzają poranki przed telewizorem. "Dzień dobry TVN" czy też "Pytanie na Śniadanie" mogą poszczycić się rekordami oglądalności. Społeczne i życiowe tematy, kulinarne sekrety oraz polski show-biznes to tematy interesujące niejednego z nas. Media jednak zaliczały wiele wpadek. Przyczyniały się do nich zachowania prowadzących, którzy nie zawsze potrafili się przyjąć odpowiedniej postawy.

Pilna decyzja ministra zdrowia, chodzi o obostrzenie. Wchodzi w życie już dzisiaj, mogłeś o tym nie wiedziećPilna decyzja ministra zdrowia, chodzi o obostrzenie. Wchodzi w życie już dzisiaj, mogłeś o tym nie wiedziećCzytaj dalej

"Dzień dobry TVN" bez Kingi Rusin? Zastąpi ją Agnieszka Woźniak-Starak?

Komercyjne medium wypromowało już wielu wybitnych dziennikarzy. Wielu z nich swoje pierwsze kroki stawiało właśnie w "Dzień dobry TVN". Przez ostatnie 15 lat w znanym i lubianym programie zaczynały takie osoby jak Magda Mołek, Bartosz Węglarczyk, Dorota Wellman oraz Marcin Prokop. Do szanowanego grona zalicza się też Kinga Rusin, która pracuje też przy produkcji "Agenta Gwiazdy". W ostatnim czasie pojawiły się liczne spekulacje na temat kolejnej wymiany kadr. Prezenterka, zdaniem mediów, ma nie wystąpić w jesiennym sezonie "DDTVN". Sprawę skomentowała szefowa działu PR.

- O nowych programach i naszej ramówce będziemy informować przed startem sezonu. Planujemy także prezentację programową, na którą już dziś serdecznie zapraszam - deklarowała Joanna Górka dla "Plejady".

Jacek Kurski dostał właśnie nową fuchę. Kuriozalne okolicznościJacek Kurski dostał właśnie nową fuchę. Kuriozalne okolicznościCzytaj dalej

Dziennikarki publikują na Instagramie wpisy sugerujące sympatykom nadchodzące zmiany. Agnieszka Woźniak-Starak odmówiła potwierdzenia doniesień. Jest to zrozumiałe, ponieważ wiadomości te powinny zostać ujawnione w porozumieniu z produkcją. Jesienna ramówka TVN odbędzie się za kilka tygodni. To właśnie wtedy okaże się, czy informacje podawane przez najróżniejsze redkacje są prawdziwe. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Już pewne. Wiadomo, kiedy dzieci wracają do szkół, Ministerstwo Edukacji potwierdza 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

"Dzień dobry TVN" nowe odcinki zacznie emitować już w najbliższej przyszłości. Początek sezonu jesiennego będziemy mogli rozpocząć wspólnie z lubianym programem śniadaniowym. Wciąż nie wiemy jednak, czy spekulacje prasy się potwierdzą. Nie wykluczone, że Kinga Rusin swoją karierę rozwinie w innych produkcjach. Agnieszka Woźniak-Starak również nie przekazała oficjalnych informacji na temat swojej przyszłości w "DDTVN".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkół
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Bohaterka słynnego programu TTV "Królowe życia" zatrzymana przez policję. Najnowsze doniesienia
  5. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć
  6. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii

Źródło: [Plejada/Pudelek]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!