Dzień dobry TVN bez Małgorzaty Rozenek-Majdan. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Września 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan straciła pracę przez koleżankę z Dzień dobry TVN? Zaskakujące doniesienia

Dzień dobry TVN cieszy się największą oglądalnością, spośród programów śniadaniowych w Polsce. Nie dziwi więc, że również Małgorzata Rozenek-Majdan, mimo swojej ogromnej już rozpoznawalności, mogła zamarzyć o prowadzeniu śniadaniówki. Jak poinformowało Życie na gorąco, "perfekcyjna pani domu" została wygryziona przez Agnieszkę Woźniak-Starak.

Małgorzata Rozenek-Majdan, od czasu, kiedy widzowie poznali ją jako "perfekcyjną panią domu" awansowała w gwiazdorskich strukturach TVN-u. Po szalenie krótkim urlopie macierzyńskim, wróciła na plan Projektu lady a niebawem poprowadzić może własny program, dotyczący odchudzania. Choć mogłoby się wydawać, że czołowa celebrytka telewizji osiągnęła wszystko, czego pragnęła, media przeczą temu założeniu.

Mieszkańcy i strażacy nie mogli uwierzyć własnym oczom. Służby nie nadążają, dramatyczna noc dla tysięcy PolakówMieszkańcy i strażacy nie mogli uwierzyć własnym oczom. Służby nie nadążają, dramatyczna noc dla tysięcy PolakówCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek-Majdan nie lubi Agnieszki Woźniak-Starak? Kingi Rusin na pewno

Jak poinformował magazyn Życie na gorąco, Rozenek-Majdan miała niezwykle zaboleć decyzja o obsadzeniu Agnieszki Woźniak-Starak, w roli nowej prowadzącej Dzień dobry TVN. Z relacji gazety wynika, że celebrytki wzajemnie się nie znoszą.

Podczas gdy wspomniany konflikt pozostaje spekulacją, z całą pewnością powiedzieć możemy, że Rozenek-Majdan nie po drodze jest z byłą prowadzącą Dzień Dobry TVN. Swego czasu wymieniła z Kingą Rusin szereg uszczypliwości w mediach społecznościowych. Rozenek-Majdan została twarzą marki, której kosmetyki testowane są na zwierzętach. Wywołało to niezwykłą wściekłość w znanej ze swoich proekologicznych poglądów Kindze Rusin. Była już dziennikarka śniadaniówki nazwała swoją koleżankę po fachu "wypindrzoną lalą", "polującą na cudzych mężów".

Tadeusz Rydzyk już się nie wywinie? Jest donos na jego biznes, o wszystkim wie prokuraturaTadeusz Rydzyk już się nie wywinie? Jest donos na jego biznes, o wszystkim wie prokuraturaCzytaj dalej

Konflikt między gwiazdami zakończyć miał sam Edward Miszczak. Dyrektor programowy stacji wezwał panie "na dywanik". Karą za eksponowanie wzajemnej niechęci miał być zakaz udziału w balu TVN. Mimo to Rozenek-Majdan i Rusin konsekwentnie się unikają. W świetle tych faktów nie trudno o podejrzenia, że pierwsza z wymienionych pań, razem z mężem mogła chcieć zająć miejsce rywalki. Niestety dla niej, te potencjalne plany, pokrzyżowała jej Agnieszka Woźniak-Starak.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Najlepsza w sezonie grzybowym borowikowa z 1 niezastąpionym dodatkiem. Aromatyczna zupa nie ma porównania z innymi

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie po zmianach

Jakiś czas temu obie, największe śniadaniówki w kraju, zdecydowały się na rotacje kadrowe. Pytanie na śniadanie wymieniło Macademian Girl oraz Robera El Gendy'ego na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. W Dzień dobry TVN z kolei zadebiutują Agnieszka Woźniak-Starak i znana z talk-show Rozmowy w toku, Ewa Drzyzga. Ich poprzednicy mieli wyrażać chęć zajęcia się poważniejszą tematyką, niż ta, prezentowana w śniadaniówkach. Piotr Kraśko prowadzić będzie "Fakty".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest jasna zapowiedź rządu. Tysiące Polaków może spodziewać się utraty pracy
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy