"Dzień dobry TVN". Pixabay/valeria2326Źródło: Pixabay/valeria2326
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Grudnia 2020

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" pogrążona w żałobie. Straciła najbliższą osobę, jest załamana, ogromny dramat

Gwiazda "Dzień dobry TVN" przeżywa żałobę. Właśnie podano informacje o śmierci jej ukochanej mamy. Barbara Sułowska przed śmiercią zmagała się z ciężką chorobą. Długa rehabilitacja nie odbierała kobiet siły i chęci do walki.

  • Redakcja "Dzień dobry TVN" przekazała informacje o śmierci mamy Małgorzaty Ohme
  • Relacja między kobietami nie zawsze były poukładane
  • 5 lat temu prezenterka musiała pożegnać swojego ojcia

Jedna z czołowych twarzy "Dzień dobry TVN" jeszcze niedawno wspominała zmarłą dla redakcji "Onetu". - Widzę ją pochyloną, jak popycha rękoma wózek, na którym zazwyczaj siedzi. Wiem, że każdy ruch sprawia jej spory wysiłek. Wiem też, że tak jak ja nie lubi pomocy, a słabość jest intruzem, którego trzeba za wszelką cenę pokonać - deklarowała. 

Ogromne pieniądze popłyną do Tadeusza Rydzyka. Polacy w coraz gorszej sytuacji, jego fundacja dostanie prawie 2 mlnOgromne pieniądze popłyną do Tadeusza Rydzyka. Polacy w coraz gorszej sytuacji, jego fundacja dostanie prawie 2 mlnCzytaj dalej

Dziennikarka programu "Dzień dobry TVN" musi pożegnać się z mamą

Życie w rodzinie prezenterki zawsze było wielkim i pielęgnowanym darem. Widok cierpiącej matki był dla Małgorzaty Ohme niewyobrażalnie bolesny. Psychiczne przygotowania do odejścia kobiety trwały od kilku miesięcy. 

Nie podano szczegółów dotyczących przyczyn zgonu bliskiej redaktorki "Dzień dobry TVN". Podano jedynie, że kobieta zmagała się z poważną chorobą, która wymagała długiego leczenia. 

wtv.pl - portal informacyjny"Ekspert" TVP Info na wizji zaczął obrażać uczestniczki Strajku Kobiet. "Jakieś kobietony, to nie są istoty żeńskie i damskie"Czytaj dalej

W dobie kryzysu epidemicznego zorganizowanie ceremonii pogrzebowej jest ograniczone wieloma zasadami sanitarno-epidemicznymi. Ohme może przeczekać organizację uroczystości do zakończenia pandemi lub wyprawić skromne wydarzenie, upamiętniające Barbarę Sułowską. 

17 listopada prezenterka "Dzień dobry TVN" obchodziła 5 rocznicę śmierci swojego ojca. Opisała go wówczas jako przyjaciela, autorytet i bratnią duszę."Nie potrafił mówić o uczuciach ale nigdy nie wątpiłam w jego miłość. Byłam jego małą córeczką, o którą zawsze się martwił" - czytamy we wpisie.

Teksty wybrane dla Ciebie:

 

Kondolencje złożyła już redakcja "Dzień dobry TVN". Dziennikarze poprosili o przyjęcie wyrazów współczucia.

W żałobie pogrążony jest także pracownik redakcji "Uwagi! TVN". Zbigniew Łuczyński niedawno musiał pożegnać się ze swoim ojcem.  

Gwiazdor Gwiazdor "BrzydUli" TVN przekazał tragiczną wieść. Potrzebna pomocCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: