"Dzień Dobry TVN". Katarzyna Warnke okradziona na planie śniadaniówki.. (zdj. ilustr.) TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. ilustr.) TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 2 Września 2020

Przestępstwo na planie Dzień Dobry TVN, tego jeszcze nie było. Do sieci trafiła załamująca relacja

"Dzień Dobry TVN" nieomal każdego dnia gości na swojej kanapie wszelkiej maści celebrytów. Jak przekazała Katarzyna Warnke, podczas pobytu w studio popularnej śniadaniówki utraciła obrączkę. Jej brak na palcu twarzy nowego filmu Patryka Vegi zainteresował dziennikarzy.

"Dzień dobry TVN" miejscem skradzenia obrączki Katarzyny Warnke. We wtorkowy wieczór artystka pojawiła się na premierze najnowszej produkcji Patryka Vegi zatytułowanej "Pętla". Film opowiada o oficerze Centralnego Biura Śledczego, który przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Do kin trafi już 4 września, a główną rolę kobiecą odgrywa w nim wspomniana aktorka.

Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowaKuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowaCzytaj dalej

"Dzień Dobry TVN". Katarzyna Warnke okradziona

W trakcie wydarzenia, na którym Warnke pojawiła się w towarzystwie swojego męża, Piotra Stramowskiego, dziennikarz portalu Plotek.pl postanowił wypytać aktorkę o widniejący na jej palcu duplikat obrączki. Oryginał artystka zostawić miała w trakcie wizyty w "Dzień Dobry TVN". Niestety, ktoś zabrał ze sobą cenny przedmiot. – Mam obrączkę, ale mam duplikat, bo zostawiłam w "Dzień dobry TVN". Zostawiłam ją na umywalce i niestety ktoś ją wziął – wskazała Katarzyna Warnke.

TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzjaTVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzjaCzytaj dalej

– Będąc małą dziewczynką, miałam jakieś koszmary na temat zostania żoną. Budziłam się i sprawdzałam, czy mam obrączkę, i oddychałam z ulgą, kiedy nie miałam – wspomina ze śmiechem aktorka. – Miałam takie koszmary jako dziewczynka. Już byłam wtedy feministką widocznie i tak bardzo źle mi się kojarzył patriarchat – mówi Katarzyna Warnke, dodając, że we w powracających snach nigdy nie widziała twarzy swojego wybranka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
2. Lniana mizeria szturmem zdobywa polskie stoły. Aromatyczna i chrupiąca wersja klasycznego dnia jest o niebo zdrowsza od tradycyjnej

– Z obrączką mam tak średnio, natomiast małżeństwo lubię – przekazała w rozmowie z dziennikarzem plotkarskiego portalu. Aktorka pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy większości produkcji Patryka Vegi. Poprzednio zagrała m.in. w "Botoksie" czy "Kobietach mafii". W filmie "Pętla" występuje u boku Antoniego Królikowskiego. W produkcji pojawia się również maż aktorki, który wcielił się słynnego boksera Dawida "Cygana" Kosteckiego.

– Zawsze, kiedy gra się parę, gra się miłość, troszeczkę trzeba się naprawdę zakochać tzn. znać granice, używać tego w trakcie ujęć, a nie w camperze albo na planie – mówiła swego czasu na antenie "Dzień Dobry TVN". Para poznała się w 2013 roku na castingu do filmu Konrada Aksinowicza "W spirali", wskazuje portal Plejada.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra wiadomość dla seniorów. Nie każdy emeryt musi płacić składkę zdrowotną, wszystko zależy od dwóch czynników
  2. Koronawirus w podwarszawskiej szkole. Nauczycielka chora na COVID-19, uczniowie wrócili na lekcje
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

Źródło: plotek.pl / plejada.pl