Dzień dobry TVN. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Października 2020

Co tak naprawdę dzieje się za kulisami "Dzień dobry TVN"? Kolejna gwiazda ma odejść

Program śniadaniowy "Dzień dobry TVN" pożegna kolejną prezenterkę? Dlaczego twarze komercyjnego medium rezygnują ze współpracy z dyrekcją programową? Dorota Wellman, bo o niej mowa, w szczerej rozmowie wyznała, co myśli o swojej przyszłości w stacji.

Przez wiele lat uwielbiany przez Polaków program śniadaniowy słynął z prawdziwych profesjonalistów. Twarzami "Dzień dobry TVN" jeszcze do niedawna była Kinga Rusin, Magda Mołek, czy też Piotr Kraśko. Ich odejścia z planu budziły wiele emocji. Dziś kontrowersje wywołała wypowiedź Doroty Wellman. Okazuje się, że gwiazda zaproponowała władzom stacji stworzenie nowego programu. Prezenterka chciała utworzyć format skierowany specjalnie dla kobiet.

Tragiczne wieści dla Jacka Kurskiego. Skąd teraz weźmie pieniądze?Tragiczne wieści dla Jacka Kurskiego. Skąd teraz weźmie pieniądze?Czytaj dalej

Program "Dzień dobry TVN" bez Doroty Wellman? "Nic większego nie zrobię w TVN"

Tak zwana kolorowa prasa od kilku dni przekazuje nieoficjalne doniesienia w sprawie dziennikarki "Dzień dobry TVN". "Plejada" podała, że miało dojść do spotkania między Dorotą Wellman a Edwardem Miszczakiem. Pomysły prezenterki nie przypadły do gustu dyrektorowi programowemu medium. Wywołało to stanowczą reakcję dziennikarki. W rozmowie ze "Zwierciadłem" powiedziała wprost, co myśli o swojej przyszłości w stacji. - Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą - deklarowała Wellman.

Dorota Gardias nagle trafiła do szpitala, jest zakażona. Media podały najnowsze, poruszające wieściDorota Gardias nagle trafiła do szpitala, jest zakażona. Media podały najnowsze, poruszające wieściCzytaj dalej

Prowadząca "Dzień dobry TVN" wyjaśniła, dlaczego tak bardzo zależy jej na programie prowadzonym przez kobiety dla kobiet. - Regularnie spotykam się z kobietami w całej Polsce i widzę, że potrzebują nie tylko programów o tym, jaką sukienkę założyć na ślub i jak zachować młodość. Chcą wiedzieć, jak zrównać płace, jak walczyć o swoją pozycję, jak się nieustannie rozwijać - komentowała rozmówczyni "Zwierciadła". Przypomnijmy, że Wellman wspólnie z Marcinem Prokopem prowadzą programy śniadaniowe od 2007 roku.

Praca na planie "Dzień dobry TVN" umożliwia rozwój oraz pokazanie się szerokiej publiczności. Warto jednak podkreślić, że po 13 latach Wellman może czuć się wypalona. Sama wyjaśniła, że nie zrobi nic większego dla medium. Nie podała jednak informacji o swoim ewentualnym odejściu. Niewykluczone jednak, że już niedługo dyrekcja programowa komercyjnej stacji będzie musiała szukać zastępstwa. - Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie "Perfekcyjnej pani domu". Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji - zdradziła dla "Zwierciadła".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kardynał Dziwisz zataił kwestie związane z pedofilią w Kościele? Wiemy, o czym milczy hierarcha
2. Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak
3. Jarosław Kaczyński nie przyjmuje sprzeciwów. W PiS polecą głowy?

Program śniadaniowy "Dzień dobry TVN" od samego początku zatrudnia silne oraz pewne siebie kobiety. Osoby takie jak Wellman, Mołek, czy też Rusin są w pełni niezależne finansowo od dyrekcji medium. Twarde charaktery stworzyły oraz zapewniły produkcji wysokie wyniki oglądalności. Przypomnijmy, że dawne prezenterki zostały zastąpione przez Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak.

Wyciekł plakat, który mieli zobaczyć tylko pracownicy TVP. Treść może oburzać, aż trudno uwierzyćWyciekł plakat, który mieli zobaczyć tylko pracownicy TVP. Treść może oburzać, aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 15 latach zażądali od niego zapłaty abonamentu RTV. Jednak wyrok sądu upokorzył Pocztę
  2. Pilnie zwołano sztab kryzysowy w Warszawie. "Sytuacja jest bardzo poważna"
  3. Zero empatii? Odchodzący minister edukacji naubliżał osobom, które sprzeciwiły się agresji wobec dzieci LGBT.
  4. Zaskakujące vademecum episkopatu. Księża nie będą mogli spotykać się z małoletnimi sam na sam
  5. Ostatnie wydanie "Wiadomości" TVP nie zostanie zapomniane. Ofiary prześladowań potraktowane w okropny sposób
  6. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku

Źródło: [Plejada/Zwierciadło]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News