Skradziono figurkę kotka z grobu 8-latka. facebook.com/Kacper-Zagozdon-2186519321670323Źródło: facebook.com/Kacper-Zagozdon-2186519321670323
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Grudnia 2019

Jak podłym człowiekiem trzeba być? Z grobu 8-latka skradziono figurkę, jego Anioła Stróża

Po długiej walce z guzem mózgu zmarł 8-letni Kacperek. Na grobie dziecka w Nowym Dworze Mazowieckim rodzice postawili figurkę z podobizną jego ukochanego kotka. Miała być jego Aniołem Stróżem. Figurka niestety została skradziona. Rodzina apeluje o pomoc w jej odnalezieniu lub zwrot przez sprawcę.

8-letni Kacperek zmarł 13 listopada, po długiej walce z guzem mózgu - glejakiem. Przez 14 miesięcy lekarze dzielnie walczyli o jego życie. Niestety bez skutku - chłopiec zmarł.

"Kacperek był naszym Aniołkiem na ziemi, który budził w ludziach to co w nich dobre" - napisała na Facebooku rodzina chłopca.

Dziecko zmarło po długiej walce. Z grobu chłopca skradziono figurkę kotka

Kacperek w czasie przebiegu choroby dostał od rodziców kotka, którego bardzo pokochał i do którego bardzo się przywiązał. Przez ostatnie sześć miesięcy zwierzątko zawsze było przy nim, dodawało mu otuchy i wsparcia w tych trudnych chwilach, a nawet z nim spało. Kiedy Kacperek zmarł, rodzice postanowili postawić na jego grobie figurkę z podobizną kotka. W nocy 27 listopada doszło do przykrego zdarzenia - ktoś ją ukradł. Dla rodziny jest to kolejny cios i zaznaczają, że figurka ta ma dla nich duże znaczenie i ogromną wartość sentymentalną. Za pośrednictwem mediów społecznościowych rodzina zaapelowała o pomoc w jej odnalezieniu.

Zygmunt Chajzer dokonał niewyobrażalnego. Powinien być wzorem dla swojego synaZygmunt Chajzer dokonał niewyobrażalnego. Powinien być wzorem dla swojego synaCzytaj dalej

- Kochani, zwracamy się z ogromną prośbą, może ktoś coś wie. W nocy 27 listopada z grobu naszego synka Kacperka został skradziony kotek. Prosimy o udostępnianie tej informacji. Dołączamy zdjęcie kotka - napisał na Facebooku jeden z rodziców dziecka.

Sprawa poruszyła serca wielu osób i wywołała oburzenie wśród mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego oraz internautów.

- "Nie wiem co napisać, przecież to był jego Anioł Stróż, ostatnio cały czas był w tych ciężkich chwilach z Kacperkiem. Człowieku, oddaj, bo nie będziesz mógł spać spokojnie" - napisała pod postem jedna z komentujących.

facebook.com/Kacper-Zagozdon-2186519321670323

ZOBACZ TAKŻE:

1. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia

2. Jarosław Kaczyński z niższą emeryturą. Nadal dostaje więcej niż przeciętny senior

3. Tadeusz Rydzyk nie spoczywa na laurach. Jego nowy biznes wygeneruje prawdziwą fortunę

4. Twoje dziecko chodzi do podstawówki? Według podstawy ksiądz zada mu intymne pytania

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach