Dziecko. Facebook/Twoje GliwiceŹródło: Facebook/Twoje Gliwice
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Lipca 2020

Zabił miesięcznego Wiktorka. Tak przywitali go więźniowie, jest nagranie

Dziecko nie żyje przez swojego ojca, który skatował go w wyjątkowo okrutny sposób. Decyzją sądu mężczyzna trafił do zakładu karnego w Gliwicach. Więźniowie odkryli czyny, za które został skazany morderca. Na ujawnionym nagraniu widzimy, że skazani nie dadzą mu żyć.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Aleksandra i Mariusz Sz. doprowadzili do śmierci swojego miesięcznego dziecka. Sprawa rodziców, którzy znęcali się nad swoją pociecha obiegła nawiększe media w Polsce. Organy ścigania po przeprowadzeniu dochodzenia postawiły rodzicom poważne zarzuty. Redakcja "Faktu" informuje, że kilka dni temu, 24 lipca odbyła się rozprawa, na której sędziowie rozstrzygną losy młodego małżeństwa.  

Wszystkie romanse Jacka Kurskiego. Wielu może się zdziwić, co na swoim koncie ma prezes TVPWszystkie romanse Jacka Kurskiego. Wielu może się zdziwić, co na swoim koncie ma prezes TVPCzytaj dalej

Dziecko zostało zabitę przez swojego tatę. Więźniowe mogą zgotować mu piekło

Fakt wskazuje, że 29-letnia Aleksandra oraz 30-letni Mariusz dopuszczali się niewyobrażalnej przemocy względem miesięcznego dziecka. Krzywda, jaką mu wyrządzono, odebrała życie malucha. Wciąż nie wymierzono ostatecznej kary dla rodziców. Sąd Rejonowy sklasyfikował przestępstwo oraz sformułował zarzuty. Do końca procesu para będzie przebywała w areszcie. Zakład karny w Gliwicach przez najbliższe tygodnie będzie miejscem osadzenia jednego z oprawców niemowlęcia.

Po spożyciu kebaba 800 osób trafiło do szpitala. Nie żyje 5-letni chłopiecPo spożyciu kebaba 800 osób trafiło do szpitala. Nie żyje 5-letni chłopiecCzytaj dalej

 - Przyczyną śmierci dziecka był uraz czaszkowo-mózgowy, liczne krwiaki, złamanie kości czaszki. Oprócz świeżych krwiaków były wcześniejsze rany. Nie ma mowy, aby doszło do przypadkowego powstania takich urazów - wskazywała redakcji PAP prokurator Joanna Smorczewska.

Niemal każdy z nas wie, że więźniowie, choć dopuszczali się najróżniejszych przestępstw, to mają swoje zasady. Skazani, przynajmniej deklaratywnie, nie tolerują przejawów przemocy wobec dzieci. Pedofile oraz gwałciciele to osoby, które w aresztach i zakładach karnych mają najciężej. Celem zachowania ich bezpieczeństwa utajnia się czyny, za które zostali skazani, jednak osoby przebywające za kratami zawsze odnajdą sposób, aby odkryć przewizienie swoich "sąsiadów". 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu Polsatu. Przegrała z okropną chorobą w wieku 56 lat
2. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat
3. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy

Dziecko zostało pobite za śmierć. Wieści o przestępstwach Mariusza Sz. dotarły aż do zakładu karnego. Portal Twoje Gliwice ujawnił nagranie czytelniczki, na którym słyszymy wrzaski zza murów aresztu. Osadzeni wyzywają oraz grożą mordercy niemowlaka. Link do filmu znajdziecie TU.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z Facebooka Twoje Gliwice z 27 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”
  2. Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie obostrzeń. Jego słowa zmartwiły wiele osób
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Turyści mogą stracić ogromne pieniądze. Policja ostrzega przed popularnym oszustwem

Źródło: [Fakt/PAP]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!