Dziecko pobicie. Pikrepo
Źródło: Pikrepo
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 24 Lutego 2020

Pobił malutkie dziecko tak, że "nie miało siły płakać". Policja odkryła kolejne przestępstwa ojca

Dziecko padło ofiarą niezwykle brutalnego, bezlitosnego ojca. 3-miesięczny maluch trafił do szpitala z licznymi złamaniami i stłuczeniami. Nie było to jednak jedyne przestępstwo jego rodzica.

Dziecko prawie zmarło przez brutalne czyny swego ojca. 3-miesięczny Kajetan trafił do szpitala w styczniu 2019 roku. Chłopiec miał liczne złamania, w tym żuchwy oraz kończyn. Lekarze stwierdzili u niego także stłuczenia w okolicy nerek. 29-letni rodzic musiał znęcać się nad nim przez dłuższy czas, gdyż niektóre obrażenia były już częściowo zaleczone.

ZUS rozpoczął obławę. Wcześniej zatrzymał wypłatę świadczeń dla 40 tys osóbZUS rozpoczął obławę. Wcześniej zatrzymał wypłatę świadczeń dla 40 tys osóbCzytaj dalej

Mężczyzna usłyszał zarzut przestępstwa usiłowania pozbawienia syna życia. Prokuratura stwierdziła, że chłopiec przeżył jedynie dzięki udzielonej mu na czas specjalistycznej pomocy. Lekarze, pod których opiekę trafiło dziecko, przekazali, iż było tak skatowane, że nie miało nawet siły płakać.

Dziecko zostało brutalnie pobite przez agresywnego ojca

- Oskarżony działał ze szczególnym okrucieństwem z uwagi na wiek pokrzywdzonego i wynikającą z tego jego nieporadność, doznawany ból i cierpienie - powiedział w rozmowie z mediami zajmujący się sprawą prokurator.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Akcja straży w parku Moczydło. Łabędź zaplątał się w linkę wędkarską
2. Nowy kanał w naziemnej telewizji w Warszawie. Zobacz jak oglądać Polsat Film za darmo

Mężczyzna został już postawiony przed sądem w Elblągu. Za jego bestialskie czyny grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. W trakcie śledztwa okazało się, że znęcanie się nad dzieckiem nie było jedynym przestępstwem, jakiego dopuścił się 29-latek. Miał bowiem także bić swoją partnerkę oraz psa, którego wcześniej przygarnął. Co więcej, policja ustaliła także, że przekazał innej osobie amfetaminę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw
  2. Wystarczy jeden telefon, aby wymigać się od kary z urzędu. Może dzwonić twój znajomy
  3. Była jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. "Czterej pancerni i pies" zrujnowali jej karierę
  4. Dziennikarz w szale po głośnej publikacji "Gazety Wyborczej". "Zera, powinny zniknąć"
  5. Klienci Biedronki i Aldi tracą nawet po 150 zł. Urząd przyjrzy się cwanemu procederowi
  6. Tysiąc turystów uwięzionych. Nie mogą wyjść z hotelu na uwielbianej, europejskiej wyspie

Źródło: TVP Info