Dziecko. youtube/ABC NewsŹródło: youtube/ABC News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 19 Września 2020

Zainstalowali kamerę w pokoju 8-letniej córeczki. Którejś nocy ojciec usłyszał męski głos, mówiący przerażające rzeczy

Dziecko musiało przeżyć niewyobrażalne chwile grozy. Rodzice 8-letniej dziewczynki dokonali zakupu kamery, która miała umożliwić im dbanie o jej bezpieczeństwo. Którejś nocy rozegrały się jednak sceny jak z horroru.

Sprawę opisywały światowe media a nagranie z kamery zostało kilkukrotnie udostępnione w mediach społecznościowych. Trudno się dziwić. Głos mężczyzny, mówiącego do 8-letniej dziewczynki, że jest Świętym Mikołajem, wywołuje ciarki grozy.

Obrazy WTV"Kuchenne rewolucje" nie miały być prowadzone przez Magdę Gessler? Nagle ujawniono porażające fakty, fani będą mocno zaskoczeniCzytaj dalej

Ashley LeMay, matka dziewczynki, jest pielęgniarką. W rozmowie z WMC-TV mieszkanka Memphis tłumaczyła, że kamerę kupiła w trakcie wyprzedaży, aby mieć oko na 8-latkę w trakcie pracy. Nie mogła się spodziewać, że obcy mężczyzna włamie się do systemu.

Dziecko rozmawia z włamywaczem

Po czterech dniach od instalacji kamery mąż kobiety usłyszał męski głos dochodzący z pokoju dziecka. - Kim jesteś - pytała dziewczynka. W odpowiedzi z kamery usłyszała, że rozmawia ze Świętym Mikołajem. Głos zapytał dziecko, czy może być jego najlepszym przyjacielem. W tym momencie na nagraniu widzimy, jak 8-latka krzyczy i wybiega z pokoju.

Była żona Jarosława Jakimowicza przerwała milczenie. Syn ma poważny problem z poglądami ojcaByła żona Jarosława Jakimowicza przerwała milczenie. Syn ma poważny problem z poglądami ojcaCzytaj dalej

- Mógł widzieć jak śpią (LeMay ma jeszcze dwójkę dzieci - przyp. red.), czy przebierają się. Mógł widzieć wszystko - mówiła matka dziewczynki w rozmowie z mediami.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
2. Niebywałe, Joanna natrafiła na czasznicę olbrzymią i ją zerwała. Czy można ją jeść?
3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

Po nagłośnieniu sprawy, w sieci zaczęły pojawiać się kolejne nagrania, uwieczniające przypadki włamywania się do domowych kamer. Wcześniej media informowały o podobnym przypadku, mającym miejsce w Georgii. Para, która zainstalowała kamerę, by mieć na oku swojego psa, została obudzona przez obcego mężczyznę, który się do niej włamał.

Kolejna wpadka na wizji w Kolejna wpadka na wizji w "Dzień dobry TVN", widzowie nie pozostawili suchej nitki. Prowadząca będzie miała kłopoty?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4300 zł dodatku do emerytury. Już tysiące Polaków skorzystało z prezentu, ciebie też może czekać
  2. Koronawirus wstrzymał drążenie metra. Niepokojące informacje z budowy, będą opóźnienia?
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News