Dziecko dziewczynka. (zdj. Il. ) ; Pexels/Marcus SpiskeŹródło: (zdj. Il. ) ; Pexels/Marcus Spiske
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Sierpnia 2020

Maluszek ma tylko 6 miesięcy. Miał zostać okropnie skrzywdzony przez rodziców, ofiarą padły też inne dzieci

Dziecko miało zostać pobite przez swoich rodziców. Dziewczynka poddana przemocy fizycznej została otoczona opieką państwa. 6-miesięczne niemowlę wymagało opieki lekarskiej. Okazuje się, że agresorzy mieli bić już wcześniej nie co starsze maluchy. Sprawą zajmują się organy ścigania.

Do skandalicznych i przykrych wydarzeń doszło w ostatni piątek. To właśnie 14 sierpnia małżeństwo zgłosiło się do placówki służby zdrowia z 6-miesięczną dziewczynką. Maria i Marcin L. poprosili lekarzy o pomoc. Dziecko doznało poważnego urazu głowy. Zaniepokojeni lekarze natychmiastowo przebadali malucha. Szybko okazało się, że rodzice poddawali pociechę przemocy. Po wstępnej analizie zawiadomiono funkcjonariuszy policji. Polska Agencja Prasowa informuje, że organy ścigania zatrzymały opiekunów. 

Tragiczne doniesienia, nie żyje młody, popularny polski muzyk. Dramat na wieczorze kawalerskimTragiczne doniesienia, nie żyje młody, popularny polski muzyk. Dramat na wieczorze kawalerskimCzytaj dalej

Dziecko zostało pobite przed rodziców. Dziewczynka miała tylko 6 miesięcy

Małżeństwo tłumaczyło medykom, że dziewczynka spadła ze schodów. Ich zdaniem do poważnych obrażeń doprowadził nieszczęśliwy wypadek. W opinii specjalistów jednak charakter odniesionych obrażeń wskazuje na przemoc domową. Polska Agencja Prasowa relacjonuje, że nie jest to pierwsza taka sytuacja z udziałem podejrzanych. Prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wyjaśnił dla Polskiej Agencji Prasowej, że w maju opiekunowie usłyszeli zarzuty w sprawie znęcania się nad trójką innych pociech.

Poważne niebezpieczeństwo nad Bałtykiem. Jest oficjalny komunikat, wszyscy wypoczywający powinni wiedziećPoważne niebezpieczeństwo nad Bałtykiem. Jest oficjalny komunikat, wszyscy wypoczywający powinni wiedziećCzytaj dalej

Polska Agencja Prasowa donosi o kolejnych oskarżeniach pod adresem Marii i Marcina L. Spowodowanie obrażeń na ciele 6-miesięcznej dziewczynki jedynie potęguje wymiar kary, z jaką mogą spotkać się rodzice. Prokurator przekazał, że dziecko jest w stanie stabilnym. Pod czujną opieką lekarzy dochodzi do zdrowia. - Stan niemowlęcia jest dobry i stabilny, jest pod opieką lekarzy - podał przedstawiciel organów ścigania w rozmowie z Polską Agencją Prasową. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najsmutniejsza wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz
2. Ale tydzień w Biedronce. Najpierw kara 115 mln zł, teraz 19 kg białego proszku w pudle z bananami

Dziecko, które miało zostać pobite przez swoich rodziców, znajduje się pod opieką rodziny zastępczej. Dawni opiekunowie prawni staną przed wymiarem sprawiedliwości. Jeśli prokurator wykaże ich winę, grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Do pierwszego procesu w tej skandalicznej sprawie dojdzie już w najbliższej przyszłości. Warto podkreślić, że podejrzani wciąż nie chcą przyznać się do zarzucanych im czynów. Zgromadzony materiał dowodowy w sprawie dziewczynki znacznie obciąża rodziców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Niewyobrażalna tragedia w Malborku. 30-latka nie żyje

Źródło: [Polska Agencja Prasowa]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!