Dziecko. Splash News/EAST NEWS, miejsce tragicznego wypadkuŹródło: Splash News/EAST NEWS, miejsce tragicznego wypadku
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 15 Lipca 2020

Słynny aktor przed laty zginął w wypadku. Dopiero teraz ujawniono co zrobił kilka godzin przed śmiercią

Dziecko tragicznie zmarłego aktora nie miało szansy nacieszyć się decyzją, którą ojciec podjął na kilka godzin przed śmiercią. 21-letnia dziś Meadow była dla Paula Walkera tak ważna, że gwiazdor stając przed wyborem między rodziną a hollywoodzką karierą, wybrał pierwszą z dróg. Niestety, decyzję podjął zbyt późno.

Śmierć Paula Walkera wstrząsnęła nie tylko Hollywood. Filmy, z których znany był aktor, znajdowały swoje grono odbiorców na niemalże całym świecie. Najlepiej znaną produkcją, spośród tych, w których grał Walker, są "Szybcy i wściekli".

Dotarli do rodziny, która wzięła udział w Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programuCzytaj dalej

Ważną częścią życia aktora była działalność charytatywna. Niestety, to właśnie w trakcie aukcji pod egidą jego organizacji Reach Out Worldwide, doszło do tragicznego wypadku. Walker wybrał się na przejażdżkę luksusowym autem, nad którym w pewnym momencie kierowca, Roger Rodas stracił panowanie. Po zderzeniu z latarnią samochód stanął w płomieniach a aktor zginął na miejscu razem z towarzyszącym mu doradcą finansowym.

Dziecko było dla Paula Walkera najważniejsze. Niestety, kluczową decyzję podjął zbyt późno

Bardzo ważne zmiany dla emerytów. Nawet 1400 zł podwyżki dla wybranej grupyBardzo ważne zmiany dla emerytów. Nawet 1400 zł podwyżki dla wybranej grupyCzytaj dalej

Walker miał córkę, 15-letnią w dniu jego śmierci Meadow. Jej relacja z ojcem nie należała do najłatwiejszych, choć bez wątpienia byli sobie bliscy. Z uwagi na zlecenia, Paul mieszkał w Kaliforni a jego córka razem z matką, przez większość życia na Hawajach. Meadow przeprowadziła się do ojca na rok przed jego tragiczną śmiercią.

Aktor przez długi czas mierzył się z wyrzutami sumienia, związanymi z faktem, że nie poświęca córce tyle czasu, ile by chciał. O jego "wewnętrznym konflikcie" jakiś czas temu opowiedzieli bracia, Caleb i Cody. Okazuje się, że Walker po przeprowadzce córki zaczął podważać swoje priorytety. - Zawsze mówił: zostało mi tylko pięć lat, zanim skończy liceum - opisywał rozterki swojego brata Cody.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik nie wytrzymała i podsumowała w ostrych słowach Jacka Kurskiego. Sytuacja, jakiej nie było
2. Wyniki z Niemiec nie pozostawiają wątpliwości. Polacy mieszkający w Niemczech pewni swojego wyboru

Okazuje się, że Walker ostatecznie podjął radykalną decyzję, aby móc więcej czasu spędzać ze swoją córką. - Zadzwonił do mnie i powiedział: Meadow mieszka teraz ze mną. Pragnę przejść na emeryturę. Chcę poświęcić jej cały czas - relacjonował Cody. Do podjęcia decyzji o postawieniu dobra Meadow ponad karierę, natchnęła go rozmowa ze swoją matką, Cheryl.

Niestety, Walker nigdy nie miał okazji wdrożyć w życie tej ważnej decyzji. Dosłownie kilka godzin po rozmowie ze swoim bratem i matką, zginął w tragicznym wypadku, podczas akcji charytatywnej. Paul Walker miał zaledwie 40 lat. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Agata Duda odmawia wywiadu dziennikarzowi. Dziennikarz twierdzi, że o niego nie zabiegał
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

Źródło: mirror.co.uk