Dziecko policja. Public Domain Pictures / George Hodan
Źródło: Public Domain Pictures / George Hodan
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 11 Lipca 2020

Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława

Dziecko z miejscowości pod Lublinem mogło paść ofiarą okropnych czynów. Jeżdżącego na rowerze 10-letniego chłopca zatrzymał 35-letni mężczyzna, który zwabił go w ustronne miejsce i chciał wykorzystać. Na szczęście maluchowi udało się uciec, a policja szybko odnalazła domniemanego oprawcę.

W tej okropnej sprawie głos zabrali już przedstawiciele lubelskiej policji. Jak ujawniono, 35-latek chciał wykorzystać małego chłopca, który bawił się na podwórku i jeździł na rowerze. Początkowo jego tożsamość nie była znana, jednak mundurowi, zaalarmowani przez rodzinę chłopca, ruszyli na poszukiwania oprawcy.

Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionychIle naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionychCzytaj dalej

- W pewnym momencie nieznany mężczyzna zajechał mu drogę motocyklem. Po krótkiej rozmowie podstępnie zwabił go w ustronne miejsce, gdzie próbował nakłonić do innej czynności seksualnej. Po tym, jak chłopiec się przeciwstawił, mężczyzna odjechał - przekazał kom. Kamil Gołębiowski, reprezentujący lokalną komendę policji.

Dziecko mogło paść ofiarą okropnych czynów 35-latka

Mężczyzna został zatrzymany po ok. 3 godzinach poszukiwań. Jak informują media, jeżeli zostanie uznany za winnego, może spędzić za kratami nawet 12 lat. Na ten moment inne szczegóły samego zajścia oraz postępowania nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że sprawą wkrótce zajmie się wymiar sprawiedliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle TVP przestało działać, również strony internetowe. Co się dzieje, czyżby atak hakerski czy zwykłe problemy techniczne?
2. Poszukują osób, które były w 2 miejscach nad polskim morzem. Bardzo poważna sprawa

- Sprawca zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Świdniku. Policjanci wnioskować będą o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania - podkreślił kom. Gołębiowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzane są zmiany w tablicach rejestracyjnych. Jeden element, bez którego już nie pojedziesz
  2. "O matkooo". Wystarczyła minuta, wszystko zaczęło latać. Z warzywniaka nic nie zostało [wideo]
  3. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
  4. Zaskakujące informacje tuż przed drugą turą wyborów, chodzi o Wiadomości TVP. Jest ważny haczyk
  5. Znamy majątek Stanisława Piotrowicza. Jego oświadczenie może zaskakiwać
  6. Niesamowite nagranie. Największa w historii chmura pyłu z Sahary przemierza świat

Źródło: Super Express