Dziecko. materiały policyjneŹródło: materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 10 Października 2020

Ogromny smutek i poczucie niesprawiedliwości. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, miała wszy przez 3 lata

12-letnie dziecko nie żyje przez skandaliczną postawę swoich rodziców. Na jej ciele miały znajdować się wszy oraz robaki. Pracownicy opieki społecznej deklaruje, że nigdy nie mieli do czynienia z podobnym przypadkiem. Wydarzyło się w Georgii.

Tragiczna historia 12-latki została opisana nie tylko przez zagraniczne, ale też przez polskie media. Wyjaśnijmy, że dziecko mieszkało wspólnie ze swoimi oprawcami w stanie Georgia, który znajduje się w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Kaitlyn, bo o niej mowa, miała zostać oddana do domu dziecka chwilę po przyjściu na świat. W ostatniej chwili jednak rodzice postanowili zachować pociechę. W ciągu jej krótkiego życia wyrządzono jej niebywałą krzywdą.

B. premier pokazał prywatną wiadomość od Andrzeja Dudy. Prezydent raczej wolałby, aby nigdy nie wyciekłaB. premier pokazał prywatną wiadomość od Andrzeja Dudy. Prezydent raczej wolałby, aby nigdy nie wyciekłaCzytaj dalej

Małe dziecko zmarło przez skrajne zaniedbanie. Na jej ciele znaleziono robaki oraz wszy

Wiadomości o nieżyjącym dziecku obiegły tamtejszą prasę 27 sierpnia. Opieka społeczna miała wielokrotnie interweniować w sprawie skrajnie wycieńczonej dziewczynki. Kaitlyn była też umieszczana w domu swojej cioci. Ostatecznie każde działanie kończyło się powrotem do rodziców, którzy okazali się jej oprawcami. Okazuje się, że miesiąc przed śmiercią dziecko nie wychodziło z domu, a jej bliscy nie kontaktowali się z jednostką pomocową. Zwłoki nieletniej zostały odnalezione przy materacu. Na jej ciele znajdowały się wszy oraz robaki.

Hanna Lis nie wytrzymała, puściły jej nerwy. Podobnie szczerego, krytycznego wpisu jeszcze nie byłoHanna Lis nie wytrzymała, puściły jej nerwy. Podobnie szczerego, krytycznego wpisu jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Rodzeństwo dziecka zostało odebrane przez opiekę społeczną. Okrutni rodzice stracili swoje prawa do sprawowania nad nimi opieki. Obecnie prokuratura postawiła im poważne zarzuty. Przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości oprawcy odpowiedzą za morderstwo z wyjątkowym okrucieństwem. Dziennikarze wskazali, że przyczyną zgonu był zawał serca oraz skrajne wycieńczenie organizmu. Przeprowadzone śledztwo wykazało, że dziecko przed śmiercią nie mogło wykąpać się przez półtora tygodnia. Wszy na głowie 12-latki nie były eliminowane od 2017 roku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niepokojący komunikat Ministerstwa Zdrowia na temat zgonów. Co czeka nas w najbliższych tygodniach?
2. Nie można przestać ich jeść, kotlety schabowe z cudownym farszem polecają się na obiad
3. Jest ponad prawem? Marta Kaczyńska przyłapana na gorącym uczynku

Sprawę dziecka skomentowali dla prasy jego dziadkowie. Oboje deklarowali, że nie mieli pojęcia o tak skrajnym zaniedbaniu. Wykazali również skruchę i przyznali, że podjęcie się opieki nad dziewczynką zapobiegłoby tragedii. Okrutni rodzice do czasu rozpatrzenia sprawy przez sąd, będą przebywać w areszcie. Dziadek 12-latki odniósł się też do tamtejszego systemu prawnego, który w jego opinii ma sprzyjać podobnym incydentom. Rodzice wynajęli prawników. Okazuje się jednak, że mogą zeznawać przeciwko sobie, by obciążać się winą.

Obrazy WTV"Godziny dla seniorów" już nie tylko dla osób po 65. roku życia. Może ty też jesteś na liścieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja ruszyła na łowy. Masowe kontrole na polskich ulicach
  2. Ważna zmiana w robieniu zakupów. Zmieniają się godziny otwarcia sklepów
  3. W twoim domu może być niepozorna moneta, warta prawdziwą fortunę. Niewielu wie, gdzie jej szukać
  4. Mąż wprowadził nową partnerkę z 4 dzieci do domu, a z panią Haliną ma 3, wszystkie chore. Interwencja Polsatu
  5. Wiadomości TVP wysoko ponad chmurami? Kuriozum, opowiadają o rzekomej serii "ataków", szczują na mniejszości
  6. Firma rozda pracownikom ponad 4 tys. samochodów. Wydadzą ponad 70 mln

Źródło: [METRO CO UKh/Wgxa.tv/Boston.com]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News