dziecko. (Zd. Il.) Needpix.comŹródło: (Zd. Il.) Needpix.com
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 9 Lipca 2020

Dziecko bez żadnej opieki biegało w środku nocy w bieliźnie zupełnie samo po ulicy. Porażające doniesienia z Jeleniej Góry

Dziecko zostało zostawione bez opieki w Jeleniej Górze. Z pewnością ta historia mogła skończyć się tragicznie. Błąkającego się po ulicy w samej bieliźnie 7-latka znalazła policja.

Funkcjonariusze nie kryli zaskoczenia. 2 w nocy to z pewnością nie jest odpowiednia godzina na chodzenie po ulicy dla 7-letniego dziecka.

Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłychJarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłychCzytaj dalej

Dziecko zostawione bez opieki

Policjanci szybko złapali chłopca, ten odpowiedział im że wyszedł z mieszkania ojca. Nie potrafił tam jednak trafić, z uwagi na to, że mieszkał tam od niedawna. Funkcjonariusze w wyniku podjętych działań ustalili miejsce zamieszkania chłopca - przekazała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji w Jeleniej Górze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Antoni Macierewicz w bardzo ostrych i wulgarnych słowach. Puściły mu nerwy, wszystko opublikowane "zdrada i zaprzaństwo"
2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła

Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze odkryli, że mężczyzna w ogóle nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego syn zniknął. Zdecydowano o przebadaniu 33-latka pod kątem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2 promile w wydychanym powietrzu. W związku z tym został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz najprawdopodobniej odpowie za to, że sprawując opiekę nad swoim dzieckiem po pijanemu, naraził je na utratę zdrowia lub życia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 17 tysięcy osób straciło ostatnio prawo jazdy. Wszyscy popełnili taki sam błąd
  2. Wąż grasuje po wsiach na Mazowszu. Straż pożarna pilnie prosi o pomoc
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Niesamowite nagranie. Pszczoły zwalczają atak szerszenia gotując go na miejscu

Źródło: Polsat News

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News