Dziecko namawia do głosowania na Andrzeja Dudę i straszy LGBT.. facebook/Kinga LindaŹródło: facebook/Kinga Linda
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Lipca 2020

Przykre nagranie z małą dziewczynką. "My LGBT nie chcemy, krzyża ze ścian nie zdejmiemy"

Dziecko śpiewające w takt ludowej piosenki namawia do głosowania na kandydata Prawa i Sprawiedliwości, strasząc przed LGBT – oto nowe nagranie zyskujące popularność w sieci. "Jak Polska szeroka, długa, niechaj wygra Andrzej Duda", przekonuje dziewczynka. Materiał obejrzano już kilkadziesiąt tysięcy razy.

"Wtedy Polska nam się uda, kiedy wygra Andrzej Duda", słyszymy z ust ledwie kilkuletniej dziewczynki. Film będący przykrym skutkiem narracji prowadzonej przez obóz partii rządzącej, który straszy przez "ideologią" LGBT, w błyskawicznym tempie obiegło internet.

Pilna decyzja sądu, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorącoPilna decyzja sądu, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorącoCzytaj dalej

Dziecko namawia do głosowania na Andrzeja Dudę

Nagrane na tle wiszącego na ścianie krzyża dziecko przekonuje, że wybór Andrzeja Dudy zagwarantuje, by "nie było, jak było", a w Polsce żyło się lepiej. Wspomnienie krzyża nie jest bynajmniej przypadkowe. Kilka linijek dalej dziewczynka nawiązuje bowiem do LGBT oraz widocznego za nią krucyfiksu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czytał i płakał. Michał Wójcik w "Pytaniu na śniadanie" pokazał wiadomość od chorej partnerki
2. Tragiczny skutek żywiołu, 18 osób nie żyje. Zdjęcia z Japonii wywołują łzy w oczach

"Jak Polska szeroka, długa, niechaj wygra Andrzej Duda", wyśpiewuje bohaterka materiału, po czym podają następujące słowa: "My LGBT nie chcemy. Krzyża ze ścian nie zdejmiemy". Film, który odnaleźć można, klikając na ten LINK, obejrzano już niemal 70 tys. razy.

Za niewymownie przykry należałoby uznać fakt, że w związku z kampanią wyborczą ataki na środowiska LGBT zyskały tak duży rozgłos, że akronim, którego zapewne nie potrafi rozszyfrować kilkuletnie dziecko, pada z ust tak młodych, niemających wystarczających narzędzi, by należycie ocenić sytuację, osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska pozwana. Zarzuca się jej nielegalne przetwarzanie danych osobowych
  2. Armagedon nad Zegrzem, miasto wysyła ostrzeżenie. Tłumy ludzi ruszyły nad wodę, trudno jest wyjechać
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Ufo nad Japonią? Rząd kraju nie ma pojęcia czym jest tajemniczy obiekt

Źródło: Facebook

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News