dziecko śmierć chodzież. RawPixel / Markus SpiskeŹródło: RawPixel / Markus Spiske
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Kwietnia 2020

2-latek z Chodzieży stał się ofiarą przemocy fizycznej. Tragiczny los zgotowali mu rodzice

Dziecko doznało w swoim krótkim życiu niewyobrażalnego okrucieństwa ze strony rodziców. Najbliższe mu osoby, zamiast go chronić i obdarzyć bezwarunkową miłością, zgotowały mu prawdziwe piekło. W konsekwencji trwającej miesiącami patologii i różnych form znęcania się nad chłopcem 2-latek zmarł.

2-letni Marcel z Chodzieży przez połowę swojego krótkiego życia był ofiarą przemocy domowej, w tym okrutnych praktyk sadystycznych. Jego matka i jej partner zgotowali mu prawdziwe piekło z życia, miesiącami znęcając się nad nim. Do jedzenia dawano mu m.in. szczurzą karmę. Ostatecznie chłopiec został uduszony. O tragedii informują lokalne media, ujawniając szczegóły.

Popularny ksiądz ujawnił nieprzyjemne fakty z przeszłości Kaczyńskiego. Niespodziewany atak duchownegoPopularny ksiądz ujawnił nieprzyjemne fakty z przeszłości Kaczyńskiego. Niespodziewany atak duchownegoCzytaj dalej

Dziecko doznało strasznego okrucieństwa ze strony rodziców. Karmili go szczurzą karmą i niedopałkami papierosów. Odebrali mu życie

Jak informuje lokalny portal, 21-letnia matka chłopca, Anita W. oraz jej partner, 22-letni Martin K., przyznali się do postawionych im zarzutów. Matka przyznała się do uduszenia swojego syna i znęcania się nad nim ze szczególnym okrucieństwem przez długi czas. Konkubent 21-latki przyznał się do znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem, które miało trwać od kwietnia zeszłego roku. Oprawcy chłopca zostali zatrzymani w nocy z 12 na 13 marca br. Matka była nietrzeźwa. Oboje trafili do aresztu.

Jak dowiedział się portal Chodzież Nasze Miasto, wspomniane wyżej okrutne znęcanie się nad chłopcem miało polegać na tym, że 2-latek przez prawie rok był regularnie bity, poniżany, wrzucany do łóżeczka oraz podduszany kołdrą. Rodzice do jedzenia mieli dawać mu także karmę dla szczurów hodowlanych oraz niedopałki papierosów. Karmienie chłopca czymś takim można traktować jako formę sadyzmu i pastwienia się nad dzieckiem. Dodatkowo 2-letni Marcel był skrajnie zaniedbany i często pozostawał w brudnych pieluchach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie tylko ryzyko zakażenia wirusem. Strażacy ostrzegają przed kolejnym zagrożeniem w lasach
2. Ogromna awantura domowa. 35-latek rzucił się na konkubinę, kobieta walczy o życie w szpitalu

Dużo mówi się także o zaniedbaniach ze strony policji. Być może tej tragedii dałoby się uniknąć, gdyby służby i prokuratura w porę, we właściwy sposób zajęły się tą rodziną. Już dużo wcześniej pojawiały się liczne sygnały o zaniedbaniu i możliwej przemocy, jak np. sprawa złamanej nogi malucha, co mogło być wynikiem pobicia i znęcania. Było to zgłoszone, gdyż policja otrzymała zawiadomienie ze szpitala. Niestety nikt w porę nic z tym nie zrobił i doszło do strasznej tragedii. Chłopiec stracił życie, które odebrane mu zostało z rąk własnej matki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent UFC postanowił zorganizować nam Mortal Kombat na żywo
  2. Prezydent z ważnym apelem do Polaków. Jedna rzecz może uratować nasze finanse i pomóc przetrwać kryzys
  3. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia. Kolejne 119 osób zakażonych, są ofiary śmiertelne
  4. Już dziś Biedronka wprowadza pilne zmiany. Chodzi o godziny otwarcia sklepów w całym kraju
  5. Nie tylko ryzyko zakażenia wirusem. Strażacy ostrzegają przed kolejnym zagrożeniem w lasach
  6. Największy samolot świata przyleci do Polski. Prawdziwy gigant, robi wrażenie

Źródło: chodziez.naszemiasta.pl