Dziecko rodzice. LibreshotŹródło: Libreshot
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 5 Marca 2020

Wykorzystywali seksualnie małe dziecko, przeszło niewyobrażalne tortury. Szczegóły zbrodni totalnie odbierają mowę

Dziecko było torturowane przez rodziców w przerażający, bezlitosny sposób. Ostatecznie opiekunowie doprowadzili do tragicznej śmierci 6-latka. Szczegóły ich zbrodni okazują się wstrząsające.

Dziecko powinno pod opieką rodziców pozostawać bezpieczne i szczęśliwe. Niestety nie wszyscy opiekunowie podchodzą do wychowania potomka tak, jak powinni to zrobić. Udowadnia to tragiczna historia 6-letniego Isaiaha, którego rodzice doprowadzili do jego śmierci w dramatycznych okolicznościach. Wcześniej przez długi czas brutalnie znęcali się nad chłopcem.

Emerytura już wkrótce bez podatku? Jest oficjalna odpowiedź władz, tłumaczą się konstytucjąEmerytura już wkrótce bez podatku? Jest oficjalna odpowiedź władz, tłumaczą się konstytucjąCzytaj dalej

50-letni Mauricio Alejandro Torres oraz jego żona z amerykańskiego stanu Arkansas zostali zatrzymani po tym, jak zgwałcili swojego syna kijem, ponieważ sięgnął po ciastko bez ich zgody. W trakcie kazali mu także robić przysiady. Dziecko następnego dnia trafiło do szpitala, gdzie zmarło wskutek wstrząsu septycznego.

12-letnia siostra chłopca ujawniła, że rodzice znęcali się nad nim przez lata. Mieli bowiem między innymi brutalnie go bić (do czego zmuszali także ją oraz jej bliźniaczkę), zmuszać do spania w kojcu dla psa, oblewać wybielaczem oraz wyrywać zęby szczypcami. Chłopiec jadł jedynie ryż i fasolę, chociaż jego rodzina często stołowała się w restauracjach.

Dziecko zostało brutalnie zamordowane przez rodziców

Dziewczynka przekazała także, iż jakiś czas wcześniej rodzie zmusili chłopca do spędzenia miesiąca w koszu na śmieci. Sama kryła go, gdy z niego wychodził, aby coś zjeść. Bała się jednak, że także zostanie pobita lub ukarana w inny sposób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tajemnicze nocne spotkanie Andrzeja Dudy z prezesem PiS. Spiskowali?
2. Niewyobrażalny skandal w popularnej lodziarni. Lepiej uważajcie, konsekwencje mogą być straszne

Na ciele chłopca rzeczywiście stwierdzono starsze, częściowo zagojone już rany. Znęcanie się nad nim trwało co najmniej dwa lata. Sąd zadecydował już, że jego matka spędzi resztę życia w więzieniu. Ojcu dziecka grozi obecnie nawet kara śmierci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka afera w świecie futbolu. Śledczy przeszukali biura uczestników Ligi Mistrzów
  2. Seniorzy mają powody do radości. Do ich kieszeni trafią dodatkowe pieniądze z ZUS
  3. Wrocławski ksiądz: epidemia to kara za homoseksualizm. Skandaliczne kazanie
  4. Nastolatek szkalowany przez sąd za tęczowy herb miast. Paranoja i kuriozum
  5. Choć płacił składki całe życie, nie dostał emerytury. Patologia systemu
  6. Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie

Źródło: Radio ZET

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News