Dziecko rozchwiane, zaniedbane i częstowane środkami farmakologicznymi. Oto wizja edukacji seksualnej, przed którą przestrzega Rzecznik Praw Dziecka.. tvn24.pl ("Rozmowa Piaseckiego")Źródło: tvn24.pl ("Rozmowa Piaseckiego")
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Września 2020

"Czy on naprawdę wierzy w to, co mówi?" Rzecznik Praw Dziecka grzmiał w programie na żywo, tego jeszcze nie było

Dziecko rozchwiane, zaniedbane, któremu wciska się środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć bez wiedzy i zgody rodziców i lekarzy. Przed taką wizją edukacji seksualnej przestrzegał na antenie TVN24 Rzecznik Praw Dziecka. Mikołaj Pawlak ocenił ponadto, że ostatnie działania aktywistki LGBT Margot są "sprzeczne z tym, czym jest Polska".

Dziecko w naszym kraju reprezentowane jest przez specjalny, jednoosobowy organ władzy państwowej. Funkcję Rzecznika Praw Dziecka pełni obecnie wybrany głosami PiS Mikołaj Pawlak. Rzecznik, który urząd sprawuje od grudnia 2018 roku, gościł dziś w TVN24. W programie "Rozmowy Piaseckiego" Pawlak pytany był m.in. słowa byłego już łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego, który LGBT przyrównał do wirusa groźniejszego od COVID-19, wskazując, że jest to "wirus dehumanizacji społeczeństwa".

– Jestem w stanie się zgodzić z tym, że są osoby LGBT. Są, jest środowisko osób LGBT. Tak jest, nie neguję tego. Ale czy jest jakaś ideologia, idea LGBT i ona się rozprzestrzenia w taki czy inny sposób? Też to się może dziać – przekazał Rzecznik Praw Dziecka. W jego opinii kurator "zestawił dwa najbardziej popularne ostatnio słowa: LGBT i wirus". – Czy to jest dobre? Czy w ten sposób należy mówić? Z szacunku dla każdej osoby moim zdaniem nie. Ale jednocześnie sposób rozprzestrzeniania się pewnej idei, która nie jest zgodna z tradycyjnym polskim rozumieniem chociażby patriotyzmu, nie jest dobry – mówił w programie TVN24.

Poznajecie tę dziewczynkę? Dziś jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce, niezwykłe zdjęciePoznajecie tę dziewczynkę? Dziś jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce, niezwykłe zdjęcieCzytaj dalej

Dziecko faszerowane środkami farmakologicznymi?

Dopytywany, czy LGBT jest w jego opinii niezgodna z patriotyzmem, Pawlak odparł, że tak, jeśli przybiera formy prezentowane przez aktywistkę Margot. – Sposób wyrażania "patriotyzmu" w przeddzień 1 września, najważniejszego dla milionów Polaków święta, pokazywanie "fucka", opluwanie Polski, to jest to sprzeczne z tym, czym jest Polska – wskazał Rzecznik Praw Dziecka, odnosząc się do zamieszczonego na profilu "Stop Bzdurom" zdjęcia, na którym Margot pokazuje środkowy malec, trzymając w dłoni tablicę do gry w scrabble z ułożonym na niej hasłem "Polsko ty h**u przestań mi Margo aresztować".

Jest specjalne ostrzeżenie, GIS nie zostawia wątpliwości. Może dotyczyć także ciebieJest specjalne ostrzeżenie, GIS nie zostawia wątpliwości. Może dotyczyć także ciebieCzytaj dalej

Gość "Rozmowy Piaseckiego" dotknął również kwestii powrotu dzieci do szkół, wskazując, że system oświaty zdaje się przygotowany na ponowne rozpoczęcie nauki stacjonarnej. Kolejno temat rozmowy zszedł na edukację seksualną. – Edukacja seksualna w szkole jest. Jest przedmiot zatwierdzony programem, są przygotowani nauczyciele. To jest dopuszczalne. A niedopuszczalne jest wkraczanie w zasady wychowania, w prawo, jakie rodzice mają wobec swoich dzieci – przekazał na antenie TVN24 Mikołaj Pawlak, dodając, że "wychowanie należy do rodzica, a edukacja należy do państwa".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Rzecznik Praw Dziecka wskazał, że edukacja zarezerwowana jest dla posiadających odpowiednią wiedzę pedagogiczną nauczycieli. – Za to odpowiada dyrektor, by odpowiedniego nauczyciela wprowadzić, bo gdyby wprowadził osobę, która nie ma takich kompetencji, to podlegałby odpowiedzialności – ocenił. Tu pojawił się najbardziej szokujący fragment rozmowy Pawlaka z Konradem Piaseckim.

– A czy zagwarantujemy, że wpuszczamy edukatorów do 20 tysięcy szkół i będą wprowadzali takie treści, jak chociażby w Poznaniu, że wychwytują dziecko rozchwiane, zaniedbane, któremu dają jakieś środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć bez wiedzy i zgody rodziców i lekarzy? Właśnie temu zapobiegamy, żeby to się nie działo – zapewniał Rzecznik Praw Dziecka, wprawiając w niemałą konsternację prowadzącego. Dopytany o szczegóły, odparł, że "zdarzały się tego typu sytuacje i były ostatnio rozpisywane w mediach ".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Morawiecki w kinie bez maseczki. Tak, premier złamał zalecenie rządu
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcji

Źródło: tvn24.pl