Dorota Szelągowska zdobyła się na bardzo szczere, osobiste wyznanie.. Youtube.com/ TVN StyleŹródło: Youtube.com/ TVN Style
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 11 Marca 2020

Dorota Szelągowska ma za sobą traumatyczne dzieciństwo: "Miałam ojczyma, który był pedofilem"

Dorota Szelągowska zdobyła się na bardzo szczere, osobiste wyznanie dotyczące jej przeszłości. Jak się okazuje, znana prezenterka nie miała łatwego dzieciństwa. Była ofiarą przemocy domowej ze strony swojego ojczyma, który w dodatku był pedofilem.

Szelągowska to polska prezenterka telewizyjna, współpracowała ze stacjami TVP i TVN, gdzie była prowadzącą licznych programów. Od 2014 roku ma swój własny program pt. "Dorota Was urządzi" na TVN Style, a od 2016 roku jest gospodynią programów "Polowanie na kuchnie" w TVN Style i "Polowanie na mieszkanie" w TVN. Prezenterka, choć przez lata unikała rozmów o swojej przeszłości, teraz zdecydowała się na odważne i szczere wyznanie.

Wojciech Mann odchodzi z Trójki: „Ja podejmę tę decyzjęWojciech Mann odchodzi z Trójki: „Ja podejmę tę decyzję". Władze radia uderzyły niebezpośrednioCzytaj dalej

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach. Szczere i odważne wyznania

Dorota w dzieciństwie doświadczyła bowiem przemocy domowej oraz miała kontakt z pedofilem, którym był jej ojczym. Teraz, wraz z mamą, pisarką Katarzyną Grocholą, angażuje się w akcję "Stop przemocy wobec kobiet". O swoich traumatycznych przeżyciach opowiedziała w wywiadzie udzielonym programowi "Kulisy sławy" Uwaga TVN, gdzie gościła wraz z mamą.

- Jak chodziłam do moich nauczycieli i mówiłam, że ojczym mnie bije, to one mówiły, że przesadzam. W Polsce jest na to przyzwolenie, bo w Polsce jest odróżnienie klapsa od bicia - powiedziała Szelągowska w "Kulisach sławy".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano odważną wypowiedź Jolanty Kwaśniewskiej. Mądre i ważne słowa nie każdemu się spodobają
2. Koronawirus. Uniwersytet Warszawski odwołuje zajęcia, Trzaskowski zwrócił się o zamknięcie szkół w Warszawie

Dziennikarka wyznała także, że jej ojczym był nie tylko osobą stosującą przemoc domową, a także pedofilem, o czym dowiedziała się po pewnym czasie.

- Miałam ojczyma, który był pedofilem. Szczęśliwie, byłam dla niego za stara. Trudno jest wyznawać rzeczy niewygodne, natomiast jeżeli ty swoim wyznaniem jesteś w stanie uratować jakąś część ludzi, warto. Ludzie, którzy są na dnie, szukają jakiejkolwiek deski ratunku. Czasami tą deską ratunku może być to, że ta miła, uśmiechnięta pani z telewizji, też się borykała z różnymi rzeczami - powiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Piłkarz 2. Bundesligi zarażony koronawirusem. Rozgrywki mogą zostać wstrzymane
  2. Planujesz zrobić zapasy żywieniowe? W jednym sklepie będzie to się opłacało najbardziej
  3. SE: Mama Grażyny Torbickiej dostaje skandalicznie niską emeryturę. Jak za tyle przeżyć?
  4. Polacy nie zastanawiają się nad emeryturą. Zaskakujący sondaż zdradza wszystko
  5. Nie tylko Kurski ma zostać odwołany. Znamy potencjalnych następców
  6. Kobieta uwięziona w mieszkaniu z ciałem zmarłego męża. Podejrzewano u niego zakażenie wirusem z Chin

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News