Dorota Gardias. Instagram/Dorota Gardias
Źródło: Instagram/Dorota Gardias
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 5 Stycznia 2020

Na Dorotę Gardias spadła fala krytyki przez zdjęcie z psem. "Liczy się tylko ilość lajków?"

Dorota Gardias jest związaną od lat z grupą TVP pogodynką. Trudno szukać skandali z jej udziałem. Wzbudzająca do tej pory same pozytywne emocje prezenterka, rozgniewała swoich fanów jednym zdjęciem.

Gardias pozostaje aktywna w swoich mediach społecznościowych. Zwłaszcza na Instagramie, gdzie obserwuje ją 134 tys. użytkowników. Niewzbudzająca do tej pory negatywnych emocji prezenterka rozsierdziła swoich fanów jednym z ostatnich zdjęć. Podpisana "w drodze" fotografia przedstawia ją siedzącą za kierownicą z małym pieskiem rasy york na kolanach.

Michał Piróg nie wytrzymał. „Wy********my w kosmos ich biznesy”Michał Piróg nie wytrzymał. „Wy********my w kosmos ich biznesy”Czytaj dalej

Dorota Gardias rozwścieczyła fanów

Jazda samochodem z psem w taki sposób, jak zaprezentowany na zdjęciu, przez wielu obserwujących został odebrany, jako nierozważny.

"Za kierownicą, co by nie mówić, z psem na kolanach, to chyba jednak trochę nie rozsądne", "Ale ze jak? Tak w czasie jazdy pies na kolanach?" - czytamy w komentarzach.

Gardias starała się opanować sytuację dodając, że usadziła psa na kolanach wyłącznie do zdjęcia. Problem polega na tym że, jak zauważyła jedna z komentujących osób, "na liczniku obrotów silnika widać wyraźnie 2,500 obrotów, czyli szybkość w okolicach ok. 90-100 km/godz".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie

2. Przez kilka miesięcy przyjmowała ziołowy suplement diety. Specyfik zrujnował jej wątrobę

3. Ciemne kropki na ścianie to sygnał ostrzegawczy. Uchroń się przed nieprzyjemnościami w domu bądź hotelu Ciemne kropki na ścianach naszego domu czy p

4. Rydzyk nie będzie zadowolony. Mocny wywiad z Marianem Opanią

5. Agata Duda podsumowana u Rydzyka. Czarno na białym

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku