Donald Tusk. https://www.instagram.com/p/B5txHEBBabQ/Źródło: https://www.instagram.com/p/B5txHEBBabQ/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 14 Grudnia 2019

Tusk rozpoczął kampanię wizerunkową? Udostępnia prywatne nagrania i zdjęcia

Donald Tusk ociepla swój wizerunek. Niedawno swoją premierę miała książka "Szczerze". Teraz media społecznościowe obiegły zdjęcia i nagrania z prywatnego życia polityka.

W książce zdał relację z ostatnich 5 lat swojego życia. Były już przewodniczący Rady Europejskiej dzieli się zawodowymi przemyślaniami, opisuje czas, gdy był, jak mówi jeden z jego wnuków, "Królem Europy", ale zdobywa się równiez na prywatne wyznania. Momentami jest nawet zabawnie. Na początku książki Tusk wspomina swoje spotkanie z Wałęsą i wypowiedziane przez niego słowa przestrogi:

„Niech pan tam uważa, ja to się boję, że ta Unia to się chce podzielić, a Polaka wzięli, żeby było na kogo zwalić odpowiedzialność. I znowu będzie wina Tuska”.

13 grudnia był traumą dla milionów polskich dzieci. Dziś się o tym zapomina13 grudnia był traumą dla milionów polskich dzieci. Dziś się o tym zapominaCzytaj dalej

Donald Tusk w domowym wydaniu

Przyszła kolej na media społecznościowe. Tusk z Instagrama jest ostatnimi czasy Tuskiem cieplejszym. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z jego instagramowego profilu.

Donald Tusk na Instagramie

Donald Tusk na Instagramie

Mimo że Donald Tusk w książce podsumował też argumenty, które zdecydowały o tym, że nie będzie startował w wyścigu do Pałacu Prezydenckiego (ocieplanie swojego obrazu trudno zatem wiązać z kampanią wyborczą), mamy niewątpliwie do czynienia z pewną zmianą w jego wizerunku.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pobierasz dwa razy 500 plus, zmniejszą ci wypłatę. Bezlitosny wyrok Trybunału

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

5. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News