Donald Tusk Andrzej Duda. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 13 Czerwca 2020

Donald Tusk pokłócił się z Andrzejem Dudą. "Wie pan, jak na taką postawę mówiło się na podwórku?"

Donald Tusk i Andrzej Duda wymienili się złośliwościami na Twitterze. Urzędujący prezydent w ostry sposób nawiązał do decyzji Tuska o niekandydowaniu w nadchodzących wyborach.

Nie ulega wątpliwości, że Donald Tusk nie należy do fanów prezydenta Dudy. Były premier dał jasny sygnał, co sądzi o trwającej obecnie kampanii.

Jacek Żalek dał popis na antenie Polsat News, pytał dziennikarkę o Jacek Żalek dał popis na antenie Polsat News, pytał dziennikarkę o "produkcję gazów przez jej układ trawienny". Nagranie, o którym ciężko zapomniećCzytaj dalej

Andrzej Duda odpowiada Donaldowi Tuskowi

- Prezydent Rzeczpospolitej powinien dbać o jej reputację. Andrzej Duda robi wszystko, aby ją zrujnować. Jego kampania to wstyd na cały świat - napisał Donald Tusk na Twitterze, komentując ostatnie poczynania prezydenta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje szanowany, lubiany i kochany polski aktor, znany z filmów Stanisława Barei. Odszedł, a fani są zrozpaczeni, miał 85 lat, Włodzimierz Bednarski
2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]

Tusk nie musiał długo czekać na ripostę. - Panie Donaldzie, miał Pan okazje wystartować w wyborach i prowadzić swoją kampanię. Był Pan dwukrotnie namawiany by się ze mną zmierzyć przez swoje środowisko. Wolał się Pan jednak schować za plecami MKB a pozniej RT. Wie Pan jak się na taką postawe mówiło na podwórku? Cykor... - odpowiedział mu Andrzej Duda.

Były premier prędko zdecydował się na odpowiedź. - Panie Andrzeju, interesowała mnie konfrontacja z pańskim przełożonym. Ale, jak to mówią na podwórku... - odparł Donald Tusk.

Prezydent Duda odniósł się do słów Tuska również na spotkaniu ze swoimi zwolennikami w Opolu. Zaatakował byłego premiera, mówiąc, że wstydem nie jest jego kampania, a to, jak były premier okłamał swoich wyborców w kwestii wieku emerytalnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypłata gotówki już nie wszędzie taka prosta. Weszły kolejne ograniczenia
  2. Koronawirus w popularnym markecie. Pracownicy na kwarantannie
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Wpływ 5G na zdrowie człowieka - najnowszy raport nie pozostawia wątpliwości

Źródło: Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News