Dominika Figurska. youtube/Telewizja Republika
Źródło: youtube/Telewizja Republika
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 30 Listopada 2019

Zdradziła swojego męża na oczach opinii publicznej. Teraz ma kierować sejmową komisją ds. rodziny

Dominika Figurska, ze swoją rock`and`rollową historią, zapewne nie przykuwałaby niczyjej uwagi, gdyby nie fakt, że przeczy wartościom, które stara się innym narzucać. Zrozumiałe emocje wzbudza fakt, że teraz polityk obejmie stanowisko sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny.

Dominika Figurska kariery medialnej nie rozpoczynała bynajmniej w polityce, a w serialu "M jak Miłość", gdzie wcielała się w postać Ewy Nowickiej-Skalskiej. Jej mężem, już wówczas, był Michał Chorosiński, którego aktorka zdradziła z 10 lat starszym mężczyzną. Zaszła z nim w ciążę i wróciła do męża.

- Mieliśmy kryzys, nie jeden. W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie - będę ci wybaczać zawsze - tłumaczyła.

Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treśćSłowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treśćCzytaj dalej

Dominika Figurska promuje wierność

Dziś Figurska, jako polityczka, ma konserwatywne poglądy, które aktywnie promuje. Jest przeciwniczką aborcji a wierność małżeńską określa przymiotnikiem "sexy". W programie, który prowadziła wraz z żoną Tomasza Telikowskiego, starała się edukować seksualnie Polki i Polaków. Negowała przy tym m.in. potrzebę posiadania wiedzy na temat poprawnego stosowania prezerwatyw.

Teraz, jak wynika z doniesień portalu wpolityce.pl, Figurska obejmie kierownictwo nad sejmową komisją polityki społecznej i rodziny.

- Z naszych informacji wynika, że PiS decyduje się teraz na zmianę na stanowisku przewodniczącego komisji rodziny. Partia Jarosława Kaczyńskiego postawiła na Dominikę Figurską-Chorosińską, która jest znana z obrony rodziny i wartości konserwatywnych - czytamy na portalu.

Przypomnieć należy, że polityk zastąpi na tym miejscu Magdalenę Biejat z Lewicy Razem, której poglądy dla PiS-u są zbyt progresywne.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Coś w nich pękło. Zwiastuje się masowy bunt polskich księży

2. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka

3. To już oficjalne. Współpracownik Hołowni o jego starcie w wyborach prezydenckich

4. Nie płacisz abonamentu RTV? Wkrótce zaczniesz

5. Były polski prezydent pobiera olbrzymią emeryturę. Ujawniono kwoty

6. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce