Dominik Tarczyński posunął się o krok za daleko. Zaatakował prezenterkę TVN za jej wygląd.. facebook.com/dominik.tarczynskiŹródło: facebook.com/dominik.tarczynski
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Grudnia 2019

Oburzające. Tarczyński skomentował wygląd prezenterki TVN

Dominik Tarczyński okrutnie zaatakował znaną prezenterkę TVN. Poszło o jej...wygląd. Politykowi nie spodobał się jej makijaż. Postanowił wyrazić swoje zdanie na ten temat w mediach społecznościowych. I zrobił to w dość mało delikatny sposób.

Dominik Tarczyński słynie z kontrowersyjnych, niekiedy nawet chamskich wypowiedzi. Poseł PiS postanowił tym razem w bezczelny sposób skomentować makijaż Justyny Pochanke, prezenterki TVN24. Zaznaczył przy tym, że ''nie komentuje fizyczności" i nie jest to atakowanie personalne. Jednak jak inaczej można to odebrać?

Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"Czytaj dalej

Dominik Tarczyński kpi z wyglądu Justyny Pochanke: "Jak bufetowa w latach 80-tych"

Tarczyńskiego oburzyły brwi dziennikarki prowadzącej "Fakty" TVN. Postanowił wypowiedzieć się na ten temat w mediach społecznościowych. Zdaniem polityka jest to obrzydliwe. Porównał Pochanke do bufetowej z lat 80-tych.

- Nigdy nie komentuje fizyczności. Nie atakuję i nie adPersonam. Dlatego zapytam kobiety: O co chodzi z tym malowaniem skóry która udawać ma brwi. Przecież to wygląda (według mnie) jak bufetowa w latach 80tych, węglem pomalowana i podająca setkę + śledzia. Takie moje pytanie. Opamiętajcie się! To obrzydliwe! - skrytykował na Facebooku, a do swojego wpisu polityk dołączył zdjęcie dziennikarki.

Tarczyński oburzony i zniesmaczony brwiami Pochanke, my zaś jego wpisem. Proponujemy pierw dwa razy się zastanowić albo samemu spojrzeć w lustro, zanim zaczniemy oceniać kogoś za jego wygląd, i to w tak chamski sposób. Takie uwagi radzimy zachować dla siebie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób

3. Kaczyński wybaczył mu te słowa? Ukradkiem nagrano Rydzyka, kiedy okrutnie obrażał jego rodzinę

4. Kupiliście taki olej? Natychmiast go wyrzućcie, jest niebezpieczny dla zdrowia

5. Ksiądz molestował ministrantów. Za krzywdy wyrządzone 11 z nich nigdy nie odpowie

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News