Dominik Tarczyński
Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Lutego 2020

Dominik Tarczyński nie wspomina dziś o swojej przeszłości. Walczył z "siłami zła"

Dominik Tarczyński jest jednym z najbardziej charakterystycznych polityków obozu rządzącego. Zasłynął swoimi licznymi, kontrowersyjnymi wypowiedziami, w tym również na łamach zagranicznych mediów. Dziś jest o nim głośno z powodu, wzbudzającego umiarkowane emocje - na skutek pomyłki został przyporządkowany w Parlamencie Europejskim do Wiosny Roberta Biedronia. Przyglądając się jego przeszłości znajdziemy jednak wiele smaczków.

Polityk ma na swoim koncie m.in. intrygujące relacje z egzotycznych wakacji czy wyzywanie byłego prezydenta "na solo". Jego najgłośniejsze dokonania z czasów, kiedy objął mandat posła blakną jednak przy etapie z egzorcyzmami. Kilka lat temu, goszcząc w "Mieście Kobiet", emitowanym na antenie TVN Style, opowiadał o tym, jak asystował słynnemu brytyjskiemu egzorcyście, ks. Jeremiemu Daviesowi.

Kazimierz Marcinkiewicz przerwał milczenie. Nie pije od 3 tygodniKazimierz Marcinkiewicz przerwał milczenie. Nie pije od 3 tygodniCzytaj dalej

Dominik Tarczyński wygania złe duchy

– Kilkaset osób zgłosiło się z prośbą o pomoc, bo psychiatrzy nie mieli dla nich wyjaśnienia (...) Spotykałem się z głównym egzorcystą watykańskim. On pokazał mi chociażby kilka kilogramów gwoździ i przedmiotów metalowych, które materializowały się w trakcie egzorcyzmu. Żyletki, gwoździe, różnego rodzaju przedmioty, które nie raniły ich! - zapewniał na antenie TVN Style Tarczyński.

Obecny europoseł zapewniał, że wszystkie przypadki zostały zbadane i potwierdzone naukowo. Nie przekonał jednak obecnego w studio Tadeusza Bartosia, zastanawiającego się czy Tarczyński przypadkiem nie miał halucynacji.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Chodzi o stan Polaków, którzy wrócili z Wuhan

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski