Dominik Tarczyński
Źródło: Twitter
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Listopada 2019

Dominik Tarczyński opublikował mema. Z samym sobą

Dominik Tarczyński jest wyjątkowo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Na bieżąco komentuje wydarzenia z polskiej sceny politycznej. Bywa przy tym agresywny - na przykład wówczas, kiedy nazwał lewicę "nowotworem demokracji" po tym, jak Magda Biejat określiła się "gością" programu publicystycznego. Czasami jednak, Tarczyński kieruje się nie emocjami, a swoim, bardzo specyficznym, poczuciem humoru.

Tak było właśnie w tym przypadku. Dominik Tarczyński postanowił opublikować mema, którego głównym bohaterem jest... on sam. Swoje role mają w nim również Janusz Korwin-Mikke i Krzysztof Bosak.

Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lataPierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lataCzytaj dalej

Mem złożony jest z, uchwyconego wczoraj przez Dariusza Jońskiego, zdjęcia. Widać na nim Bosaka i Tarczyńskiego, między którymi, w sejmowej ławie śpi Janusz Korwin-Mikke.

Dominik Tarczyński publikuje mema, na którym drzemie Janusz Korwin-Mikke

Zdjęcie musiało bardzo rozbawić Tarczyńskiego, który postanowił opublikować jego przerobioną wersję z fanpage`a "Sebizm Osiedlowo-Radykalny". Śmieszne?

Dominik Tarczyński, Krzysztof Bosak i Janusz Korwin-Mikke na memie