Dominik Tarczyński zaatakował Rafała Trzaskowskiego oraz jego nieżyjącą matkę.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 9 Czerwca 2020

Dominik Tarczyński przekroczył granicę. Opublikował zdjęcie zmarłej matki Rafała Trzaskowskiego

Dominik Tarczyński za pośrednictwem mediów społecznościowych zaatakował nie tylko Rafała Trzaskowskiego, ale również jego nieżyjącą matkę. Po wzmożonej krytyce ze strony użytkowników Twittera europoseł Prawa i Sprawiedliwości usunął wpis. Po raz kolejny okazało się jednak, że w internecie nie ginie nic.

Ataki na Rafała Trzaskowskiego ze strony Telewizji Polskiej oraz członków Prawa i Sprawiedliwości, co naturalne, nasiliły się po ogłoszeniu decyzji Platformy Obywatelskiej dotyczącej zastąpienia przez polityka Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyścigu po Pałac Prezydencki. Wspomniane ataki raz za razem przekraczają kolejne granice. Kilka dni temu PISALIŚMY o dochodzeniu dziennikarza TVP Info, który chciał poznać powody nieprzystąpienia syna kandydata do sakramentu pierwszej komunii, insynuując, że miało to związek z protestami Kościoła wobec czarnego marszu. Ataki na zmarłą matkę Trzaskowskiego to jednak niespotykany dotąd poziom.

Lidl: godziny otwarcia. Czy zrobimy zakupy w Boże Ciało i długi weekend?Lidl: godziny otwarcia. Czy zrobimy zakupy w Boże Ciało i długi weekend?Czytaj dalej

Dominik Tarczyński: "Zadowoleni po kolejnym donosie"

Dominik Tarczyński opublikował zdjęcie uśmiechniętego kontrkandydata Andrzeja Dudy w towarzystwie jego nieżyjących już rodziców. "Słodka fotka. Rafał Trzaskowski ze swoją matką, która donosiła do SB", czytamy we wpisie europosła PiS. "Zadowoleni po kolejnym donosie", dodaje Tarczyński.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski przestał owijać w bawełnę. Niepokojąca prognoza ministra, chodzi o kolejne ogniska
2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

Usunięty wpis Dominika Tarczyńskiego

"Jakim trzeba być skur..., aby pisać takie tweety i mieszać dziecko do wyborów rodzica. Widać, że żadnych argumentów merytorycznych nie mają, skoro atakują rodzinę. W dodatku atakują niedawno zmarłą osobę, która nie może się już bronić. Obrzydliwe", napisała m.in. dziennikarka Aneta Mościcka, cytowana przez portal polityczek.pl. Podobnych komentarzy było jednak więcej. "Tarczyński pluje jadem. Tym razem w stosunku do nieżyjącej kobiety", czytamy we wpisie kolejnego użytkownika Twittera.

Wobec wzmożonej krytyki ze strony internautów Tarczyński usunął widoczny powyżej wpis.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowa premia od BNP Paribas. Do wzięcia 400 zł
  2. Ogromna zmiana w wypłacie pieniędzy. Przy bankomacie możecie się zdziwić. Klienci są już wściekli
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Źródła: polityczek.pl; twitter/@Jarek07432837