Policja ochrania dom Jarosława Kaczyńskiego.. Twitter/@PolskaNormalnaŹródło: Twitter/@PolskaNormalna
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Listopada 2020

Gdy uwaga wszystkich była skupiona na strajkach, część osób poszła pod dom Kaczyńskiego. Co tam się działo?

Aktywista udał się pod dom Jarosława Kaczyńskiego. Mimo pustej ulicy po raz kolejny okazało się, że o bezpieczeństwo prezesa Prawa i Sprawiedliwości dbają całe szwadrony policji. Wszystko za publiczne pieniądze.

Miniona sobota po raz kolejny upłynęła pod znakiem manifestacji trwających niemal nieprzerwanie od czasu wyroku Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej, który orzekł, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z konstytucją.

Protesty Strajku Kobiet odbyły się w największych polskich miastach. Uczestnicy demonstracji skupili swe działania na rondzie Dmowskiego w Warszawie, gdzie tabliczkę z nazwą patrona zastąpiono nowym napisem "Rondo Praw Kobiet".

Jakimowicz przedrzeźniał Magdalenę Ogórek w programie na żywo, nie wytrzymała. Jakimowicz przedrzeźniał Magdalenę Ogórek w programie na żywo, nie wytrzymała. "Jarek, opamiętaj się"Czytaj dalej

Po próbie zablokowania ruchu na Trasie Łazienkowskiej po raz kolejny do akcji wkroczyła policja, a eskalacja przemocy okazała się kwestią czasu.

Funkcjonariusze usunęli manifestantów, a do interwencji użyto gazu łzawiącego. Wśród osób, które ucierpiały w wyniku działań mundurowych, znalazła się posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka.

Aktorka Matylda Damięcka poturbowana na Strajku Kobiet. Oskarża policjanta, jest nagranieAktorka Matylda Damięcka poturbowana na Strajku Kobiet. Oskarża policjanta, jest nagranieCzytaj dalej
 

Policja ochrania dom Jarosława Kaczyńskiego

Podczas gdy oczy społeczeństwa zwrócone były w kierunku centrum stolicy, jeden z aktywistów, dzierżąc w dłoni kamerę, postanowił wybrać się pod dom Jarosława Kaczyńskiego. Po raz kolejny okazało się, że o komfort prezesa PiS dba warszawska policja.

Mężczyzna zdecydował się odwiedzić legendarny już nieomal adres Mickiewicza 49, drugi bastion Prawa i Sprawiedliwości po słynnym centrum dowodzenia zlokalizowanym na ulicy Nowogrodzkiej.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
3. Zadziwiające odkrycie w Tajlandii. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
4. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

– Nie wiedzieć dlaczego nie można przejść chodnikiem koło tego domu, musiałem przejść naokoło, bo policja w szpalerze ustawiona i nie wolno – opowiada 

W okolicy domu Kaczyńskiego ustawiono kilkanaście policyjnych radiowozów. Zbędna, jak się zdaje, ochrona lidera Zjednoczonej Prawicy raz jeszcze odbywała się zatem za pieniądze podatników.

Czarnek kazał kobietom rodzić dzieci i odkładać karierę. Nieznane fakty o jego żonie mogą zadziwiaćCzarnek kazał kobietom rodzić dzieci i odkładać karierę. Nieznane fakty o jego żonie mogą zadziwiaćCzytaj dalej

– Chodnikiem po drugiej stronie nie można przechodzić, no bo to jest prywatny chodnik pana Jarosława Kaczyńskiego, który wynajął policję za publiczne pieniądze, a nie swoje prywatne, do ochrony swojej nieruchomości – kontynuuje aktywista.

– Myślę, ze każdy obywatel by tak chciał – wskazuje. Pozostaje nam wyrazić nadzieję, że w równie spektakularny sposób mundurowi zadbają o pozostałe 38 milionów Polek i Polaków.

źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. 5-latek zmarł po zjedzeniu liścia popularnej rośliny. Wiele osób ma ją w swoim domu
  2. Napoleonka bez pieczenia skradnie twoje serce w ciągu chwili. Idealna dla zabieganych łasuchów, wystarczy tylko budyń i krakersy
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Spojrzała w niebo i nie mogła uwierzyć. Chwyciła za aparat, teraz o zdjęciu mówią wszyscy
  7. Nie żyje odtwórca roli legendarnego Dartha Vadera. David Prowse miał 85 lat