Policja na miejscu. MAREK BARCZYNSKI/East News/zdjęcie ilustracyjneŹródło: MAREK BARCZYNSKI/East News/zdjęcie ilustracyjne
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 14 Lipca 2020

Chcieli kupić dom. Omal przez to nie zginęli

Chwile grozy przeżyło małżeństwo z gminy Werbkowice. Właśnie oglądali swój wymarzony dom. Sekundę później doszło do katastrofy.

Zdarzenie miało miejsce w gminie Wąwolnica w województwie Lubelskim. Małżeństwo chciało zakupić niezamieszkały dom, który był dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Podczas oglądania posiadłości zawalił się betonowy strop.

Oglądanie domu mogło zakończyć się tragedią

Jak informuje portal polsatnews.pl, do wypadku doszło w niedzielę po południu. Małżeństwo zamieszkujące gminę Werbkowice przyjechało do sąsiedniej gminy Wąwolnica, aby obejrzeć dom wystawiony na sprzedaż. Na miejscu był 43-letni właściciel budynku, który miał oprowadzić potencjalnych kupców po swojej własności. „W pewnym momencie, gdy znajdowali się na piętrze, pod 62-letnią kobietą i 43-letnim mężczyzną załamał się betonowy strop. Przez powstały otwór oboje spadli piętro niżej” – powiedziała dla portalu polsatnews.pl oficer prasowa Powiatowej Policji w Puławach, Ewa Rejn-Kozak.

Policja bada miejsce zdarzenia

Kobieta oglądająca dom i właściciel budynku trafili do szpitala w Puławach i Lublinie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak od tragicznego w skutkach wypadków dzieliło ich niewiele.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sprawą Agaty Dudy i prowadzonego przez księży internatu zajmie się sąd. "Dzieci spędzone do małego pomieszczenia" 2. Dobre wieści, pierwsze pieniądze mogą zostać wypłacone już za dwa tygodnie. Jadwiga Emilewicz zabrała głos

Policja cały czas pracuje nad sprawą, aby dokładnie wyjaśnić przyczyny wypadku. „Z udziałem Inspektora Nadzoru Budowlanego będą wykonywane kolejne czynności, które mają pomóc wyjaśnić przyczyny tego, co się wydarzyło” – dodała Ewa Rejn-Kozak.

Źródło: [polsatnews.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sprawą Agaty Dudy i prowadzonego przez księży internatu zajmie się sąd. "Dzieci spędzone do małego pomieszczenia"
  2. Dobre wieści, pierwsze pieniądze mogą zostać wypłacone już za dwa tygodnie. Jadwiga Emilewicz zabrała głos
  3. "Nie mam złudzeń". Kinga Duda szczerze oceniona przez osobę, która dobrze ją poznała
  4. Policja szuka 17-letniej Sandry. Wyszła z dzieckiem z domu dziecka

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News