Doda niepokoi się tym, co się z nią dzieje. Na najnowszym nagraniu jest zrozpaczona.. facebook.com/officialdoda
Źródło: facebook.com/officialdoda
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Stycznia 2020

Niepokojące informacje o stanie zdrowia Dody. Na ostatnim nagraniu jest bliska płaczu

Doda jest poważnie zaniepokojona tym, co się z nią dzieje. Nadal męczą ją tajemnicze piski w uszach. Obawia się, że traci słuch. Na najnowszym nagraniu w mediach społecznościowych piosenkarka jest zrozpaczona i prawie płacze. Co dolega Dodzie? Jaka jest przyczyna dziwnych pisków w jej uszach?

Dodę już od półtora tygodnia męczą dziwne, uciążliwe piski w uszach, z którymi nie może sobie poradzić. Na najnowszym nagraniu na relacji na Instagramie jest bliska łez, wygląda na przejętą i naprawdę wykończoną. Widać, że niepokojące piski niesamowicie muszą ją dręczyć. Wokalistka wyznaje, że nie śpi po nocach i przeprasza za swój wygląd.

Doda nie przebierała w słowach. Doda nie przebierała w słowach. "Ludzie to nie śmieci"Czytaj dalej

Doda nadal cierpi z powodu niepokojących, uciążliwych pisków w uszach i dziękuje fanom za wsparcie

Początek nowego roku zdecydowanie nie sprzyja Dodzie, a o dziwnych piskach w uszach poinformowała fanów jeszcze przed sylwestrem i błagała o pomoc. Początkowo podejrzewała, że za tą dolegliwością może stać na przykład efekt ucisku aparatu ortodontycznego na nerwy. Postanowiła zdjąć aparat, jednak to nie pomogło. Obecnie Doda konsultuję sprawę z lekarzami i poddaje się szczegółowym badaniom, które mają w końcu pomóc w znalezieniu przyczyny pisków. Z relacji na jej Instagramie wynika, że ma już naprawdę dość i jest wykończona i przerażona całą sytuacją, która wręcz nie daje jej spać.

Na najnowszym nagraniu Doda podziękowała fanom za wsparcie - "Kochani, serdecznie Wam dziękuję za miliony wiadomości, które do mnie wysyłacie, wiem że się o mnie martwicie" - mówi Doda. Przeprasza także za swój wygląd, spowodowany niewyspaniem i wykończeniem - "Sorry za mój wygląd, ale nie spałam do 5 rano".

Przyznaje, że nie jest to dla niej łatwy czas, a przyczyna jej złego samopoczucia i pisków wciąż jest nieznana. Zapewnia, że da fanom znać, jak już będzie wiedzieć coś więcej.

To nie pierwszy raz, kiedy Doda dzieli się z fanami informacjami o stanie swojego zdrowia. Dostaje bowiem od nich dużo wsparcia, otuchy i ciepłych słów. My także trzymamy kciuki, żeby piski ustąpiły jak najszybciej i wszystko skończyło się dobrze i życzymy dużo zdrowia!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI