Doda podsumowała 2019 rok w wyjątkowym felietonie dla magazynu "Party". Momentami nie przebierała w słowach.. facebook.com/officialdoda
Źródło: facebook.com/officialdoda
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Stycznia 2020

Doda nie przebierała w słowach. "Ludzie to nie śmieci"

Doda podsumowała 2019 rok w wyjątkowym felietonie dla magazynu "Party". Momentami nie przebierała w słowach. Poruszyła wiele ważnych tematów społecznych i wydarzeń, jakie miały miejsce w naszym kraju w minionym roku.

Dorota "Doda" Rabczewska znana jest ze swojego ciętego języka i umiejętności otwartego wyrażania swojego zdania i mówienia tego, co myśli. Gwiazda chętnie udziela wywiadów i zabiera swój głos w wielu sprawach, nie owijając przy tym w bawełnę. Każde wydanie magazynu "Party" kończy strona, na której oceniane są różne wydarzenia ze świata i Polski oraz ważne tematy społeczne. Tym razem o przygotowanie rubryki "kocha/szlocha" poproszono Dodę. W wyjątkowym felietonie dla magazynu "Party" piosenkarka podsumowała 2019 rok i wyraziła swoją opinię odnośnie poszczególnych tematów i wydarzeń, nie przebierając przy tym w słowach.

Monika Zamachowska przełamała się pod presją fanów. Monika Zamachowska przełamała się pod presją fanów. "Co ja mogę?"Czytaj dalej

Doda podsumowała 2019 rok w typowym dla siebie stylu. Nie przebierała w słowach. "Ludzie to nie śmieci"

W specjalnym felietonie dla magazynu "Party", zaczynającym się od słów "Doda szlocha nad...", rzeczona artystka wypowiedziała się na tematy, które wywołały w niej szczególne poruszenie. Wyraziła swoją opinię odnośnie ich, momentami nie przebierając w słowach. W pierwszej części felietonu Doda wybrała kilka wydarzeń, które wspomina szczególnie źle.

Nie jest żadną tajemnicą, że gwiazda od lat wspiera Marsz Równości i środowiska LGBT. Odnosząc się do sytuacji, jaka miała miejsce w czerwcu ubiegłego roku w Białymstoku, nie kryła swojego oburzenia i wyznała, że była w ciężkim szoku, gdy zobaczyła, co się tam działo. Doda nawołuje przy tym do opamiętania się i tolerancji. Nie musimy się kochać, ale nie nienawidźmy się, gdyż każdy człowiek zasługuje na szacunek, "'ludzie to nie śmieci".

"Uwielbiam to miasto i wszystkie koncerty, które tam zagrałam, wspominam wspaniale. Kiedy jednak zobaczyłam w czerwcu to, co działo się podczas Marszu Równości, który organizowała większość miast w Polsce, byłam w szoku. Jak to możliwe, że białostoczanie odwrócili się sami od siebie i zaczęli walczyć przeciw sobie? To cholernie przykre obserwować, jak łatwo można manipulować ludźmi prostymi polityczno-psychologicznymi zabiegami. Wzbudzić nienawiść między wieloletnimi sąsiadami i kolegami ze szkoły. Dzieci powinny od najmłodszych lat uczyć się empatii i szacunku do różnic, które są i będę między ludźmi. Nie muszą się kochać, ale niech się nie nienawidzą. Ludzie to nie śmieci. Nie będziemy się segregować ze względu na orientację! Nie tolerować możemy co najwyżej glutenu, a nie czyjejś miłości. Sorry, not sorry! - napisała, nie kryjąc swojego oburzenia tą sprawą.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów

2. Produkty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej diety

3. Sprawa Jarosława Kaczyńskiego przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. "Pozbawienie prawa do rzetelnego procesu sądowego"

4. Grupa wykluczonych z 13. emerytury. Kto jej nie dostanie?

5. Cały powiat wyłącza się z WOŚP. "Mój światopogląd jest inny"

6. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy