Doda błaga o pomoc! Z jej zdrowiem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Piosenkarka obawia się, że traci słuch.. instagram.com/dodaqueen
Źródło: instagram.com/dodaqueen
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 30 Grudnia 2019

Doda ma poważne problemy ze zdrowiem. Błaga o pomoc

Doda błaga o pomoc! Dla piosenkarki to szczególnie trudny moment. Z jej zdrowiem zaczęły dziać się niepokojąco dziwne rzeczy. Gwiazda ma obawy, że traci słuch. W środku nocy w weekend zamieściła na relacji na Instagramie niepokojące, błagalne nagranie. Artystka prosi fanów o pomoc, czy ktoś wie, co to może być?

Dorota Rabczewska przyznaje, że naprawdę ma poważne obawy, że traci słuch. Na Instagramie skarży się, że z problemem zgłosiła się do lekarzy, ale na razie nikt jej nie pomógł. Dlatego postanowiła o pomoc zgłosić się do swoich fanów - może ktoś wie, co to może być?

Agnieszka Chylińska wyjaśnia sprawę irytującej piosenki. Też macie jej dosyć?Agnieszka Chylińska wyjaśnia sprawę irytującej piosenki. Też macie jej dosyć?Czytaj dalej

Doda błaga o pomoc! Ma kłopoty ze zdrowiem. Obawia się, że traci słuch

Doda opowiadała, że w piątek w jednym jej uchu pojawił się przeraźliwy, dziwny pisk. Niestety nic nie pomogło, choć w tym celu, z nadzieją, że to coś da, piosenkarka m.in. zdjęła nawet swój aparat ortodontyczny, gdyż podejrzewała, że to może on ma negatywny wpływ na taki stan rzeczy. Myślała, że może jakimś sposobem wpływa na nerw w uchu. Ten krok, jak się okazuje, zdał się na nic i po wszystkim zrobiło się niestety jeszcze tylko gorzej - pisk pojawił się bowiem także w drugim uchu. Doda zastanawia się, czy czasami nie jest to skutek rekordowo wysokiego ciśnienia.

Na poniedziałek, czyli na dziś, Doda ma zaplanowane badanie słuchu. Z zamieszczonych nagrań piosenkarki wynika, że jest dość poważnie wystraszona tym, co się z nią dzieje.

- Jesus! Help me - pisze przerażona.

To nie pierwszy raz, kiedy Doda dzieli się z fanami informacjami o stanie swojego zdrowia. Dostaje bowiem od nich dużo wsparcia, otuchy i ciepłych słów. My także trzymamy kciuki, żeby wszystko skończyło się dobrze i życzymy dużo zdrowia!

instagram.com/dodaqueen

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać

3. Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Kot, o którym pisaliśmy, bardzo cierpiał

4. Internet nie zapomina. Tak Kurski mówił o Ogórek jeszcze jakiś czas temu

5. Dyrektorka wycofała "Harry`ego Pottera" z listy lektur pod presją rodziców. Powód jest kuriozalny

6. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii