. Wikimedia/Serecki
Źródło: Wikimedia/Serecki
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 23 Września 2020

"Doda też zarabia ciałem". Przed premierą "Dziewczyn z Dubaju" piosenkarka poddana ostrej krytyce

Dodzie zarzucono hipokryzję. W kontekście jej nowego filmu "Dziewczyny z Dubaju", w którym zarabianie ciałem jest pokazane jako upadlające, śmiałe zdjęcia Dody zostały określone jako nieuczciwe. Atakującą znów jest Maja Staśko, która zasłynęła z krytyki Ani Lewandowskiej ubranej w "strój grubaski".

Nowy film Dody ma odsłaniać kulisy showbiznesu i demaskować kobiety, które zrobiły karierę "przez łóżko". Według Mai Staśko takie podejście nie jest niczym innym jak hipokryzją ze strony piosenkarki.

Poszła na zakupy do Auchan i mocno się zdziwiła. Przyłapała sieć na gorącym uczynku, ostrzega innych klientówPoszła na zakupy do Auchan i mocno się zdziwiła. Przyłapała sieć na gorącym uczynku, ostrzega innych klientówCzytaj dalej

"Doda także zarabia ciałem i seksualnością"

Maja Staśko na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym krytykuje zachowanie Dody. Nie chodzi tu jednak o jej nagie zdjęcia, ale podejście do pracownic seksualnych.

"Przeraża mnie, jak w Polsce traktowane są pracownice seksualne. Że ich praca to coś, co można „wytknąć”. Przeraża tym bardziej, że to zwyczajna hipokryzja. Zdjęcia Dody, w których seksownie się wygina (i super) nie różnią się niczym od zdjęć pracownic seksualnych na OnlyFans. I ona też na tym zarabia – tworzy zasięgi i dostaje pieniądze za reklamowanie produktów." - pisze aktywistka.

Staśko pokazuje również szczytny cel, w jakim Doda skorzystała ostatnio ze swojego ciała jako narzędzia pracy:

"Niedawno piosenkarka nakręciła erotyczne wideo za wpłaty na leczenie chorej dziewczyny. Bardzo, bardzo to popieram! Była to praca seksualna w szczytnym celu ❤"

Masz konto w PKO BP? Ważna, nowa funkcja, warto wiedziećMasz konto w PKO BP? Ważna, nowa funkcja, warto wiedziećCzytaj dalej

W końcu zaznacza również, nawiązując do wychodzących niedługo "Dziewczyn z Dubaju":

"Nie ma co udawać: Doda także zarabia ciałem i seksualnością. Robi to większość influencerek, np. Natalia Siwiec, którą ponoć demaskuje film Dody. Dziewczyny! Wy też pracujecie ciałem! Nie poniżajcie innych kobiet, gdy również to robią – czy to na kamerce erotycznej, czy na kasie."

Co najbardziej przeszkadza Staśko?

Największym problemem nie jest jednak krytyka pracownic seksualnych, ale urządzenie "polowania na czarownice" na demaskowane w filmie celebrytki. Doda "od miesięcy powtarza, że wiele celebrytek pracowało seksualnie – a kiedy tak pracujesz, to nie powinnaś się pchać do showbiznesu, bo ktoś ci to może wytknąć". Następnie zwraca uwagę na inną palącą kwestię:

"Wiecie, co jest upokarzające? Wykorzystywanie swoich zasięgów do tego, żeby tworzyć jakąś atmosferę polowania na czarownice za to, że ktoś pracował seksualnie. I jednocześnie promowanie w mediach Dagmary Kaźmierskiej, która siedziała za zmuszanie kobiet do prostytucji."

Agata Duda, a nie prezydent, miała podjąć decyzję, którą od kilku dni żyją wszystkie, polskie media. Jak będzie wyglądała przyszłość Kingi Dudy?Agata Duda, a nie prezydent, miała podjąć decyzję, którą od kilku dni żyją wszystkie, polskie media. Jak będzie wyglądała przyszłość Kingi Dudy?Czytaj dalej

Dagmara Kaźmierska, gwiazda "Królowych życia" była właścicielką agencji towarzyskiej, za co została w 2009 roku zatrzymana i spędziła wyrok 14 miesięcy w więzieniu. Dziś próbuje odciąć się od swojej kryminalnej przeszłości. Mimo rekordu w policyjnych aktach wciąż pokazuje się na czerwonym dywanie w towarzystwie innych celebrytów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Coraz bliżej rewolucji w emeryturach? Wiemy jaką dostaniesz emeryturę, jeśli obiecywany pomysł wejdzie w życie
2. Dopada cię jesienna chandra? Dodaj do kawy jedną porcję przyprawy, od razu poczujesz ulgę
3. Jak tak można? Ksiądz miał niewyobrażalnie skrzywdzić 12-latka, reakcja kurii woła o pomstę do nieba

Co na to Doda?

Od opublikowania postu minęło trochę czasu, ale Doda jeszcze nie wypowiedziała się na temat postawionych jej przez Staśko zarzutów. Aktywistka za to nie ustaje w krytykowaniu gwiazd. Czy skończy się to kolejnym wymierzonym w nią pozwem?

źródło: [https://www.instagram.com/majakstasko/]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W końcu jakaś obniżka, na zakupach odetchniesz z ulgą. Wiemy, co potanieje
  2. Kobieta nagle upuściła dziecko na chodnik. Porażające, była kompletnie nietrzeźwa
  3. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Anna Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  4. Niespodziewana decyzja Abp. Stanisława Gądeckiego ws. LGBT. Presja czy nagłe poczucie wstydu?
  5. Nie do wiary. Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy TVP Info odchodzi ze stacji? O co chodzi?
  6. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem