Na Instagramie Dody pojawiła się wymowna grafika. Instagram.com/dodaqueen
Źródło: Instagram.com/dodaqueen
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 15 Listopada 2020

Doda znów wbija szpilę innej kobiecie? Opublikowała w sieci bezpośredni mem z wizerunkiem swojej rywalki

Media społecznościowe to dla Dody jedna z najważniejszych form komunikacji ze światem. Wokalistka sama decyduje, co publikuje na swoim Instagramie, czy Facebooku, a jedno z jej ostatnich InstaStories wywołało małe poruszenie. Małgorzata Rozenek-Majdan znów trafiła na celownik przedsiębiorczej artystki.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Doda to osoby skrajnie różne, jednak łączy ich wspólny ukochany. Dawny mąż Dody to obecny małżonek oraz ojciec dziecka perfekcyjnej pani domu. Przeszłość nie przestała jednak dawać o sobie znać, a przycichły nieco konflikt może rozgorzeć na nowo za sprawą pozornie niewinnej grafiki udostępnionej przez aspirującą reżyserkę.

Ujawnił Ujawnił "drugą twarz" kardynała Dziwisza. Teraz przerwał milczenie, "zgłaszają się dziesiątki osób"Czytaj dalej

Czy Doda otwarcie przyznała, że czuje się lepsza niż Małgorzata Rozenek-Majdan? Chociaż taka deklaracja nie padła wprost, to przykryte płaszczykiem mema porównanie raczej nie zostawia złudzeń co do oceny dokonanej przez dawną wokalistkę zespołu Virgin. W teorii poszło o sprawy zawodowe, ale znając cały kontekst relacji tych dwóch pań oraz ich ukochanego, można podejrzewać, że Dorota Rabczewska miała również mniej oczywisty cel w publikowaniu porównawczej grafiki autorstwa jej fanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Doda to historia wyjątkowo burzliwej znajomości

Powiedzieć, że Doda i perfekcyjna pani domu nie przepadają za sobą, to jak nie powiedzieć praktycznie nic. O ile od jakiegoś czasu próżno szukać wypowiedzi obu pań na swój temat, to sytuacja może się zmienić po ostatniej decyzji podjętej przez Dorotę Rabczewską.

Punktem zapalnym całego konfliktu okazał się były mąż Dody, Radosław Majdan. O ile ich krótkie i medialne małżeństwo nie przetrwało próby czasu i z tym jakoś Doda sobie poradziła, to już porównywanie jej do gospodyni programu o sprzątaniu domów okazało się dla niej wyjątkowo trudne. W przeszłości wielokrotnie pojawiały się uszczypliwe komentarze pod adresem Małgorzaty Rozenek-Majdan, a konflikt miał osiągnąć taki poziom, że panie kazały wybierać fryzjerowi — tego mężczyznę również ze sobą dzieliły — z kim woli kontynuować współpracę.

Bulwersujące słowa Tadeusza Rydzyka. Podał Bulwersujące słowa Tadeusza Rydzyka. Podał "przyczynę" krzywdzenia dzieci, która oburzaCzytaj dalej

Zapewne dużą ujmą na honorze i dumie Dody był również fakt, że jej były ukochany nie tylko znalazł szczęście u boku innej kobiety, ale również, że jej twarz wytatuowana w ramach zapewnienia o nieśmiertelności uczucia, dość szybko przykryta została wizerunkiem starego Indianina.

Małgorzata Rozenek-Majdan skupiła się na swojej rodzinie, wychowywaniu dzieci i angażowaniu się w nowe projekty, a Doda ogłosiła, że rozpoczyna nowy etap swojej kariery i zostaje reżyserką. Wszystko wskazuje jednak na to, że przedsiębiorczej wokalistce brakuje nieco niepokoju związanego z medialnym konfliktem.

Na Instagramie Doroty Rabczewskiej-Stępień pojawił się mem stworzony przez społeczność jej fanów. Na wymownej grafice znajduje się zarówno Doda, jak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Obie panie zostały, w teorii, porównane na płaszczyźnie zawodowej. Przed perfekcyjną panią domu debiut filmowy, za to wokalistka/reżyserka/bizneswoman/aktywistka Dorota Rabczewska występy na dużym ekranie ma już za sobą i, jak wywnioskować można, ocenia je dość wysoko.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czarnek się wygadał. Chce wprowadzić przerażającą reformę, studenci będą zupełnie bezbronni wobec przemocowych wykładowców
2. Zakupy dzisiaj zrobimy, jednak nie wszędzie. W sklepach sporo ograniczeń
3. Giertych przerwał milczenie i wyciągnął kwity, szykuje się afera roku. Rząd miał złożyć niemoralną propozycje Czarneckiemu

Doda wbija szpilę Małgorzacie Rozenek-Majdan

Pomysłodawczyni koncertu "Artyści przeciw nienawiści" już nie raz udowodniła, że świetnie potrafi dostosowywać tezę do swoich potrzeb. Najwyraźniej nie widzi problemu w jawnym umniejszaniu pracy innej kobiety, mimo iż utożsamia się z osobami wspierającymi płeć żeńską w dążeniach do odniesienia sukcesu zawodowego. Małgorzata Rozenek-Majdan jest ewidentnie wyjątkiem potwierdzającym tę regułę.

Doda na swoim InstaStories zamieściła mem, gdzie po jednej stronie znajduje się ona sama w charakteryzacji z filmu "Pitbull: ostatni pies", a po drugiej jedno ze zdjęć perfekcyjnej pani domu, realizującej się w roli aktorki w filmie Patryka Vegi. Pomiędzy paniami zamieszczono znak, który zgodnie z matematycznymi regułami oświadcza, że Doda ma większą wartość niż Małgorzata Rozenek-Majdan. Na memie opublikowanym oryginalnie na koncie @doda_memy opatrzono go małą emotikoną z zaczepnym uśmiechem i diabelskimi rogami.

Czy udostępnienie tej radosnej twórczości fanów na nowo rozgrzeje między paniami konflikt? Wydaje się, że perfekcyjna pani domu jest zbyt skupiona na zdobywaniu kolejnych kontraktów oraz opiece nad małym Henrykiem. Doda może nie doczekać się odpowiedzi, na którą zapewne spora część obserwatorów liczy. O ile Dorota Rabczewska wciąż z uporem maniaka udowadnia w mediach społecznościowych, że odnosi kolejne sukcesy zawodowe i jest szczęśliwa, jak nigdy, to żona Radosława Majdana po prostu pokazuje efekty swojej pracy. Jej najnowszy projekt to prawdziwa sensacja. Raczej mało kto spodziewał się bowiem zobaczyć ją w takiej odsłonie.

Uwaga, klienci banku Millennium powinni uważać. Pojawiło się ostrzeżenie, można stracić majątekUwaga, klienci banku Millennium powinni uważać. Pojawiło się ostrzeżenie, można stracić majątekCzytaj dalej

Perfekcyjna pani domu zagra w filmie Patryka Vegi

Kiedy tylko pojawiły się plotki, że Małgorzata Rozenek-Majdan przymierza się do debiutu filmowego, media oszalały. Informacja się potwierdziła, a ekipa najbardziej rozpoznawalnego polskiego reżysera, tworzącego filmy hurtowo, pojawiła się na planie i nie zabrakło tam również świeżo upieczonej mamy, uczącej Polki i Polaków sprzątać. Na Instagramie gwiazdy TVN znaleźć można wiele migawek z pracy na planie oraz kulis powstawania kolejnego "dzieła" Patryka Vegi. Wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan wcieli się w postać o imieniu Nora oraz że nie wszystkie podejmowane przez nią kroki to decyzje, które popiera perfekcyjna.

Doda

Źródło: Instagram.com/dodaqueen

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmarł chwilę po narodzinach. Lekarze wyjawili przyczynę zgonu noworodka
  2. Ciasto nie bez powodu nazywane "Szczęściem", smakuje jak czysta radość. Wykonanie jest banalnie proste, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  3. "Kryli? Mogli nie wiedzieć". Tadeusz Rydzyk zacięcie broni Gulbinowicza i Dziwisza
  4. Wraca oferta Lidla, przez którą ludzie się tratowali w kolejkach. Teraz może być podobnie
  5. Polacy uciekają z kraju. Olbrzymi wzrost zainteresowania prawdziwym rajem
  6. Ceny PlayStation 5 na polskich serwisach aukcyjnych zwalają z nóg. Nie do uwierzenia

Źródło: Onet / Instagram.com