Doda wzruszona wyznaniem fanki. instagram.com/dodaqueenŹródło: instagram.com/dodaqueen
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 4 Grudnia 2020

Doda niespodziewanie zalała się łzami, do sieci trafiło emocjonalne nagranie. Do płaczu doprowadziła ją niewiarygodna wiadomość od fanki

Doda to jedna z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Za pośrednictwem Instagrama podzieliła się ze swoimi fanami wiadomością, którą napisała jej kobieta, która wychowała się w domu dziecka, odwiedzonym niegdyś przez znaną wokalistkę. Odzew miłośniczki doprowadził piosenkarkę do łez.

Fanka wyznała Dodzie, że przez lata piosenkarka była dla niej inspiracją do stania się niezależną i silną kobietą. 

W W "Milionerach" uczestnikami zostały największe gwiazdy TVN. Wcale nie poszło im dobrzeCzytaj dalej

Wspomnienia fanki Dody 

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska, to jedna z cieszących się największą sławą polskich piosenkarek. Premiera każdego kolejnego albumu artystki staje się wydarzeniem na skalę krajową. Dawniej wokalistka budziła wiele kontrowersji, za sprawą swoich odważnych wypowiedzi i charakterystycznego stylu. 

Choć śpiewu uczyła ją sama Elżbieta Zapendowska, a debiut sceniczny zaliczyła w cieszącym się niezwykłą popularnością musicalu "Metro", to występ w reality show Polsatu "Bar", przyniósł jej największą sławę. Po udziale w programie zaczęła być rozpoznawana w całym kraju, a jej muzyka trafiła nareszcie do szerszego grona odbiorców. 

Występy w zespole Virgin oraz jej solowa kariera, przysporzyły Dodzie ogromnej rzeszy fanów, którzy wspierają ją podczas jej wzlotów i upadków i wiernie trwają przy wokalistce w najtrudniejszych momentach w życiu. Piosenkarka jest dla nich przykładem do naśladowania i symbolem niezależności

Dowodem takiego przywiązania fanów może być wiadomość, którą Doda otrzymała od jednej ze swoich miłośniczek, która wspominała jej odwiedziny w domu dziecka, w którym się wychowywała. Autorka "Dżagi" przytoczyła tę wypowiedź na swoim Instagramie. 

1 stycznia z Biedronki zniknie jeden popularny produkt. Sieć podjęła decyzję, wszystko ze względu na zwierzęta1 stycznia z Biedronki zniknie jeden popularny produkt. Sieć podjęła decyzję, wszystko ze względu na zwierzętaCzytaj dalej

Niezwykłe wzruszenie 

Doda nie potrafiła ukryć łez, gdy na krótkim filmiku zamieszczonym w jej mediach społecznościowych, wspominała wiadomość, jaką przesłała jej fanka. Miłośniczka muzyki Rabczewskiej, która była wychowanką domu dziecka, opowiadała o wizycie piosenkarki w placówce. 24-latka będąc wówczas dzieckiem, miała wyjątkowo zainspirować się swoją idolką w dążeniu do niezależności. 

Kiedyś odwiedziła Pani dom dziecka w Gołotczyźnie, pamięta Pani? Byłam wtedy wychowanką tego domu. Patrzyłam na Panią z zazdrością: modne ciuchy, piękne włosy, makijaż. Nigdy oczywiście nie marzyłam, aby być w show-biznesie (to ciężka psychicznie praca), ale zawsze marzyłam, aby być piękną, niezależną kobietą. I właśnie dziś, z perspektywy dziewczyny mającej 24 lata, mogę powiedzieć: udało mi się. Jestem niezależną od swoich patologicznych rodziców dziewczyną. Mam tytuł magistra, dobrą pracę i wspaniałego, kochającego chłopaka. Jest Pani dla mnie inspiracją i motywacją do lepszego życia. Dziękuję i pozdrawiam Pani męża i rodziców - napisała fanka Dody. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Piosenkarka zamieściła na Instagramie nagranie, w którym z niezwykłym wzruszeniem komentuje wypowiedź 24-latki. Wprost twierdzi, że dla takich właśnie chwil warto funkcjonować w przemyśle muzycznym. 

- Takie wiadomości to jest sens i istota życia w całym tym popieprzonym show-biznesie. Człowiek sobie myśli, że dlatego ciemne strony tego świata warto brać na klatę właśnie dla takich informacji (...) Zawsze trzeba mieć nadzieję, zawsze należy patrzeć w przyszłość ze światłem w sercu - przekonuje wokalistka. 

Rozpalająca wiadomość poruszyła również innych fanów Dody, którzy cieszą się dobrym nastrojem swojej idolki. 

(Zdjęcie wyróżniające przedstawia screeny z nagrań opublikowanych przez Dodę na jej Instagramie - instagram.com/dodaqueen)

Najman zaliczył wpadkę, po której może się nie podnieść. Podszył się pod własnych fanów?Najman zaliczył wpadkę, po której może się nie podnieść. Podszył się pod własnych fanów?Czytaj dalej

źródło: se.pl, instagram.com/dodaqueen

Zobacz także w naszych serwisach: