Dobromir Sośnierz. https://www.facebook.com/pg/dobromir.sosnierz/photos/?ref=page_internal
Źródło: https://www.facebook.com/pg/dobromir.sosnierz/photos/?ref=page_internal
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Grudnia 2019

Myśleliśmy, że to fake. Prawicowy polityk przekroczył granice absurdu i obrzydliwości

Dobromir Sośnierz swoim facebookowym postem dał istny dowód klasy.

"Wiecie co to jest: liczne, niewygodne i nie lubią gejów ? Okazuje się, że to FAKTY" pisze na Facebooku poseł Konfederacji. Poseł staje w obronie zwolnionego z uniwersytetu wykładowcy, który pożegnał się z uczelnią, wygłosiwszy wykład zatytuowany "Homoseksualizm a zdrowie", z którego wynikało, czytamy w poście posła Sośnierza, "że homoseksualiści żyją krócej, częściej chorują, częściej popadają w depresję i ogólnie rzecz biorąc wiele wskazuje na to, że miejsce penisa, zgodnie z dokumentacją producenta, nie jest w odbycie".

Dobromir Sośnierz: "Jest jedna funkcjonalna orientacja"

"Jeśli okazuje się, że homoseksualizm jest niezdrowy, to Uniwersytet Medyczny będzie i tak twierdził, że jest zdrowy, i że odbyt jest po prostu stworzony do kopulacji, a nie jako zakończenie przewodu pokarmowego. No i że w związkach homoseksualnych rodzi się nawet więcej dzieci ! O tym, co jest zdrowe, a co nie, nie decydują jakieś tam faszystowskie statystyki, tylko dogmaty wiary LGBTQXYZ+", czytamy dalej w poście polityka Konfederacji.

Jaki, Kempa i ks. Oko brali udział w haniebnym wydarzeniu. Doszło do szarpaniny, zaatakowano osoby, broniące praw LGBTJaki, Kempa i ks. Oko brali udział w haniebnym wydarzeniu. Doszło do szarpaniny, zaatakowano osoby, broniące praw LGBTCzytaj dalej

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, gdy poseł Sośnierz w podobnych tonach wypowiada się na temat osób homoseksualnych czy społeczności LGBT.

"Ja może wyjaśnię, na czym polega ideologia LGBT. […] Polega na przekonaniu, że istnieją różne orientacje seksualne, które są tak samo biologicznie sensowne i dobre" – pisze portal "nczas.com", cytując słowa Sośnierza. I dalej: "Oczywiście jest to totalny nienaukowy zabobon, ponieważ wiemy, że istnieje tylko jedna funkcjonalna orientacja, pozostałe są po prostu zaburzeniami".

"Tak więc, jeśli ktoś nadal twierdzi, że w Polsce prześladuje się mniejszości seksualne, to niech nie zapomina podać przykładu, jak w Katowicach prześladowana mniejszość została pobita homofobiczną twarzą po swoich delikatnych pięściach", ironizuje na koniec opublikowanego postu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane

2. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać

3. Jurek Owsiak uderza w Jacka Kurskiego. Poszło o Olgę Tokarczuk

4. Dlaczego Kamil Durczok pozostaje na wolności? Kuriozalne tłumaczenie sądu

5. Wieś murem na księdzem-pedofilem. "Te dzieci opętał szatan"

6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja