Disco-polo to gatunek muzyki, który w Polsce ma zarówno wielu zwolenników, jak i zdecydowanych przeciwników. Znana grupa tego gatunku pobiła się po Sylwestrze. Jest oświadczenie wokalistki.. facebook.com/madziapiekniimlodziŹródło: facebook.com/madziapiekniimlodzi
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Stycznia 2020

Skandal, gwiazdy disco polo pobiły się po Sylwestrze TVP. Wokalistka wydała emocjonalne oświadczenie

Disco polo to gatunek muzyki, który w Polsce ma zarówno wielu zwolenników, jak i zdecydowanych przeciwników. Po Sylwestrze TVP w Zakopanem doszło do bójki, której uczestnikami były... gwiazdy wydarzenia! Musiała aż interweniować policja. O co poszło i co dalej z zespołem, uchodzącym za jeden z najlepszych wśród muzyki discopolowej?

Nie cichnie zamieszanie wokół awantury, do której doszło między gwiazdami disco polo po sylwestrowym koncercie w Zakopanem. Doszło do rękoczynów. Stoją za tym członkowie zespołu Piękni i Młodzi i ich partnerzy. Pobili się w hotelu niedługo po zejściu ze sceny. Magdalena Narożna i Dawid Narożny to założyciele grupy Piękni i Młodzi i choć są po rozwodzie, to jednak wciąż wspólnie tworzą zespół Piękni i Młodzi, regularnie koncertując w całym kraju. Byli także jedną z gwiazd "Sylwestra Marzeń" TVP.

Viki Gabor ma kłopoty? W końcu zdecydowała się zdradzić, co się dziejeViki Gabor ma kłopoty? W końcu zdecydowała się zdradzić, co się dziejeCzytaj dalej

Gwiazdy disco polo pobiły się po Sylwestrze TVP. Jest oświadczenie wokalistki oraz odpowiedź na to, co dalej z zespołem

Gwiazdy zespołu Piękni i Młodzi przyjechali do Zakopanego razem ze swoimi obecnymi partnerami. Wszystko było dobrze, do czasu. W pewnym momencie, już po zagranym koncercie, podczas imprezy w hotelu, doszło do awantury, która zakończyła się aż pobiciem i interwencją policji. Partnerka Dawida Narożnego miała zostać pobita przez partnera Magdaleny Narożny, a wcześniej między Magdaleną a Dawidem miało dojść do sprzeczki o dziecko z wulgarnymi odzwykami. Nagranie z pobicia partnerka Narożnego wrzuciła do sieci. O wszystkim na bieżąco informuje cała czwórka w mediach społecznościowych. Tam też wokalistka zespołu Magdalena Narożny wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie.

instagram.com/madzia_pim

"O godzinie 1 w nocy zeszliśmy z Dawidem do baru hotelowego, żeby zamówić jedzenie. Zobaczyliśmy pijącą alkohol Magdę. Dawid napisał do niej wiadomości, pod czyją opieką jest Gabrysia w trakcie ich imprezowania. Nie dostał odpowiedzi. Wróciliśmy po 30 minutach, aby odebrać swoje zamówienie. Gdy podszedł do stolika, by ponownie zapytać o swoją córkę, został zwyzywany i napadnięty, po czym Magdalena podbiegła do mnie, chcąc mnie uderzyć. Wówczas rozpyliłam gaz (noszę go, ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja i obawiam się o swoje życie i zdrowie). Później wszyscy po udostępnionym przeze mnie filmiku widzieli dalszy ciąg wydarzeń. Obsługa hotelu wezwała policję, ponieważ byli świadkami pobicia" - tak całe zdarzenie opisywała na Instagramie Joanna - partnerka Dawida Narożnego.

Magdalena Narożny, zapytana przez dziennikarzy o to, co dalej z zespołem Piękni i Młodzi, zapewniła, że wszystkie zaplanowane koncerty i tak się odbędą.

- Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą. Grafik koncertowy mamy pełny. Zapewniam, że wszystkie występy się odbędą - powiedziała Magda Narożna dziennikarzom "Super Expressu". - Nie myślałam o karierze solowej. Na razie nie ma takich planów. Najważniejsza jest dla mnie Gabi. Nie chcę, żeby praca jeszcze bardziej zabierała mnie rodzinie - dodała.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Fani pogrążeni w żałobie. Nowotwór wygrał, nie żyje uwielbiany aktor

4. Nietypowa aktywność psa w mediach społecznościowych. Internauci "walczą z szyfrem"

5. Dobre wieści z Australii. Jest nadzieja

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku