Disco polo wzbudza w naszym kraju wiele kontrowersji. Teraz, kolejny już na swoim koncie, popis dał lider zespołu Bayer Full.. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Stycznia 2020

Skandaliczne słowa gwiazdora disco polo o pożarach w Australii. Wyraził kontrowersyjną opinię

Disco polo w ostatnich latach wzbudza w naszym kraju wiele kontrowersji. Wszystko to za sprawą zachowania i wybryków gwiazd tego gatunku muzyki lub po prostu zbyt wyraźnego sympatyzowania partii rządzącej i telewizji publicznej z głównymi przedstawicielami tego gatunku, chwalonymi i zapraszanymi gdzie tylko się da. Teraz, kolejny już na swoim koncie, popis dał lider zespołu Bayer Full. W skandaliczny sposób wypowiedział się na temat pożarów w Australii. Według niego nie trzeba ich gasić ani pomagać temu kraju.

Kilka dni temu znany gwiazdor disco polo Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full, opublikował na Twitterze skandaliczny wpis na temat pożarów w Australii, wyrażając swoje niezwykle kontrowersyjne zdanie na ten temat. Piosenkarz stwierdził, że nie trzeba ich gasić, bo "przyroda poradzi sobie sama".

Dziennikarz TVP odleciał. Dziwny wywód na temat seksu i stron dla dorosłychDziennikarz TVP odleciał. Dziwny wywód na temat seksu i stron dla dorosłychCzytaj dalej

Gwiazdor disco polo w skandaliczny sposób skomentował obecną sytuację w Australii

Świerzyński w swoim wpisie na Twitterze odniósł się do pożarów, które od miesięcy trawią kolejne obszary tego kraju, a w ostatnich tygodniach sytuacja stała się wręcz dramatyczna. Gwiazdor disco polo stwierdził, że nie trzeba ich gasić, bo "przyroda sama sobie poradzi". To zresztą nie pierwsza kontrowersyjna i wątpliwej mądrości wypowiedź muzyka. W komentarzach zawrzało, wiele osób skrytykowało tę wypowiedź nie przebierając w słowach.

"Pożaru buszu w Australii nie trzeba gasić, przyroda sama sobie z tym poradzi tak jak u nas w Puszczy białwieskiej z kornikiem drukarzem" - napisał Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full na Twitterze.

"Milcz Pan i wstydu oszczędź", "Zajmij się pan majteczkami w kropeczki", " Kornik drukarz chyba się spalił z wrażenia" - piszą w odpowiedzi do wpisu w komentarzach oburzeni internauci, niektórzy nawet ostrzej.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza taka wypowiedź Sławomira Świerzyńskiego, budząca wiele kontrowersji i oburzenia wśród opinii publicznej. Bowiem w 2019 roku postanowił skomentować awarię oczyszczalni "Czajka" w Warszawie, która spowodowała wyciek ścieków do Wisły. Wydarzenie to w niezwykle bezczelny i prostacki sposób powiązał z orientacją seksualną wiceprezydenta Warszawy. "Jak się grzebie w cudzej d... to g... wypływa" - napisał Świerzyński, za co również został ostro skrytykowany.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów

2. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować

3. Dziennikarz TVP odleciał. Dziwny wywód na temat seksu i stron dla dorosłych

4. Tadeusz Rydzyk dostanie szału. Radio Maryja pojawi się w zagranicznym filmie

5. Uzbrojony mężczyzna wtargnął do gmachu TVP i zmuszał pracowników do emisji na żywo. Zapomniana historia

6. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy