Źródło:Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 10 Stycznia 2020

Dopiero teraz ujawniono pełne nagranie z bójki po Sylwestrze Marzeń. Co za farsa

Disco polo, choć jako gatunek rozpoznaje go niemal 100 proc. Polek i Polaków, od początku swojego istnienia spychany jest do niszy. Mimo oskarżeń o prostotę i kiczowatość, od kilku lat przeżywa rozkwit. To właśnie artyści tego gatunku zdominowali, przy dezaprobacie niektórych komentatorów, Sylwestra Marzeń TVP. Po imprezie między muzykami jednego z zespołów doszło do bójki, która zatacza coraz szersze kręgi.

Mowa oczywiście o "Pięknych i Młodych". Założyciele zespołu na Sylwestra udali się razem ze swoimi obecnymi partnerami. Po ich noworocznym koncercie doszło do bójki, której nagranie od razu wyciekło do sieci. Okazuje się jednak, że to, co zobaczyli fani i media, było okrojone. Nad artykułem zamieszczamy pełną wersję.

Niewiele starszych osób wie o tym ułatwieniu. Mogą na koszt ZUS ratować swoje zdrowieNiewiele starszych osób wie o tym ułatwieniu. Mogą na koszt ZUS ratować swoje zdrowieCzytaj dalej

Przypominamy, że od 2 stycznia cały internet huczy na temat starcia między nowym chłopakiem Magdy Narożnej, Krzysztofem i Joanną, partnerką Dawida.Wcześniej między Magdaleną a Dawidem miało dojść do sprzeczki o dziecko. Widać ją dokładnie na nowym nagraniu.

Disco polo nie zawsze łączy Polki i Polaków

Dawid postanowił zapytać swoją byłą partnerkę o córkę, 9-letnią Gabrysię. Trudno nie odnieść wrażenia, że próbował ją sprowokować, dodając że "mamusia pije wódeczkę". Kobieta zareagowała na to pytanie oburzeniem.

- Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp******** stąd - odpowiedziała.

Narożną w obronę postanowił wziąć jej obecny partner, Krzysztof. Podszedł do Dawida a chwilę później na miejscu zjawiła się również jego partnerka, która użyła gazu pieprzowego.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zapukają do drzwi i sprawdzą, czy stosujesz się do przepisów. Ten, kto ich nie wpuścił stanie przed sądem

2. 4-latka wypadła z łódki i zaginęła w dżungli. Po 5 dniach ratownicy natrafili na niewiarygodny widok

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News